Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda w kostiumie kąpielowym. Zdjęcia bez photoshopa robią wrażenie. Co za ciało!

Jennifer Lopez ma nienaganną figurę, ale niekiedy trudno w to uwierzyć - większość zdjęć gwiazd zawsze jest dotknięta ręką grafika. Teraz chyba jednak nikt już nie będzie miał wątpliwości, że J.Lo ma po prostu boskie ciało.

Jennifer Lopez korzysta z ostatnich dni wakacji. Razem z mężem przypłynęła jachtem do Saint-Tropez, stanęła na podeście w białym kostiumie kąpielowym z napisem "forever young" i zaczęła pozować. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda niedawno skończyła 50 lat.

Jennifer Lopez w kostiumie kąpielowym na jachcie

Jennifer Lopez zrobiła spontaniczną sesję zdjęciową na jachcie. Wyszła na pomost, z którego skacze się do wody, w samym kostiumie kąpielowym. Początkowo miała na sobie narzutkę, jednak szybko ją  zrzuciła. Z pewnością nie było łatwo w nim pozować.

Piętro niżej, na pokładzie głównym, zgromadziła się 5-osobowa grupa widzów, wyposażonych w telefony komórkowe. Jennifer wyginała się i pozowała, gapie robili zdjęcia, które później gwiazda oglądała w skupieniu. Jak widać, jedno z nich spodobało się jej tak bardzo, że aż zamieściła je na swoim Instagramie. Więcej zdjęć J.Lo z tej sesji możecie zobaczyć w galerii powyżej.

Smaczku dodaje fakt, że śnieżnobiały kostium gwiazdy miał jedynie napis "Forever Young" (wiecznie młoda) - a, jak wiemy, Jennifer niedawno obchodziła 50. urodziny. Patrzymy i zbieramy szczęki z podłogi. 50 lat?! A jednak. Tak wyglądały jej urodziny:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (52)
Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda w kostiumie kąpielowym. Zdjęcia bez photoshopa robią wrażenie. Co za ciało!
Zaloguj się
 • Gość: eve

  Oceniono 17 razy 13

  Pięknie wytrenowane cialo, i ten wiek.

 • six_a

  Oceniono 17 razy 9

  z dżeniferów wolę anistony.

 • Gość: em

  Oceniono 14 razy 6

  Każda z nas jest to w stanie osiągnąć, przy odpowiedniej determinacji, J Lo - głównie zajmuje się dbaniem o ciało.

 • Gość: kika

  Oceniono 5 razy 3

  Nudni jesteście... Ma to 1,5 w kapeluszu, nóżki krzywe, nieproporcjonalne uda do łydek itd. a facecja po chirurgu. Nie macie ładnych naturalnych kobiet do zachwalania tylko ta dzidzię piernik?

 • Gość: wer

  Oceniono 8 razy 2

  Mi jej sylwetka nie do końca się podoba. Latynoski mają tendencję do tycia w dolnych partiach ciała, ale widać, że ciężko pracuje, aby być w formie - szczególnie, że już nie jest młodziutka i jest coraz trudniej.

 • Gość: Krzyś

  Oceniono 1 raz 1

  Ćwiczy i ćwiczy to jej praca .

 • holgerdanske003

  Oceniono 1 raz 1

  szczęki nie można zbierać z podłogi; najwyżej żuchwę; proponowałbym konsultacje z atlasem anatomicznym, wersja szkolna wystarczy, panie dziennikarzu; oczytanie nie boli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX