Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda w kostiumie kąpielowym. Zdjęcia bez photoshopa robią wrażenie. Co za ciało!

Jennifer Lopez ma nienaganną figurę, ale niekiedy trudno w to uwierzyć - większość zdjęć gwiazd zawsze jest dotknięta ręką grafika. Teraz chyba jednak nikt już nie będzie miał wątpliwości, że J.Lo ma po prostu boskie ciało.

Jennifer Lopez korzysta z ostatnich dni wakacji. Razem z mężem przypłynęła jachtem do Saint-Tropez, stanęła na podeście w białym kostiumie kąpielowym z napisem "forever young" i zaczęła pozować. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda niedawno skończyła 50 lat.

Jennifer Lopez w kostiumie kąpielowym na jachcie

Jennifer Lopez zrobiła spontaniczną sesję zdjęciową na jachcie. Wyszła na pomost, z którego skacze się do wody, w samym kostiumie kąpielowym. Początkowo miała na sobie narzutkę, jednak szybko ją  zrzuciła. Z pewnością nie było łatwo w nim pozować.

Piętro niżej, na pokładzie głównym, zgromadziła się 5-osobowa grupa widzów, wyposażonych w telefony komórkowe. Jennifer wyginała się i pozowała, gapie robili zdjęcia, które później gwiazda oglądała w skupieniu. Jak widać, jedno z nich spodobało się jej tak bardzo, że aż zamieściła je na swoim Instagramie. Więcej zdjęć J.Lo z tej sesji możecie zobaczyć w galerii powyżej.

Smaczku dodaje fakt, że śnieżnobiały kostium gwiazdy miał jedynie napis "Forever Young" (wiecznie młoda) - a, jak wiemy, Jennifer niedawno obchodziła 50. urodziny. Patrzymy i zbieramy szczęki z podłogi. 50 lat?! A jednak. Tak wyglądały jej urodziny:

Zobacz wideo