Małgorzata Rozenek będzie karmić ludzi. Otworzyła firmę cateringową. Ceny? Za cztery zupy zapłacicie 125 zł. Są też inne opcje

Małgorzata Rozenek ma nowy biznes. Założyła firmę z cateringiem dietetycznym. Ceny są dość wygórowane, ale znalazły się też tańsze opcje.

Małgorzata Rozenek w show-biznesie idzie jak burza. Prowadzi programy, wydaje książki, jest ambasadorką wielu firm, a na Instagramie już niedługo będzie ją obserwować milion osób. To idealny moment, aby otworzyć własny biznes. "Perfekcyjna" zaczyna podbijać rynek cateringów dietetycznych, które od kilku cieszą się ogromną popularnością. Stworzyła własną markę "MRM food", w której ma opcje dla wegetarian, mięsożerców, sportowców i osób planujących warzywno-owocowy detoks.

Małgorzata Rozenek ma firmę cateringową

Małgonia na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się, że otworzyła biznes.

MRM Food Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi! Pół roku ciągłej pracy nad menu, smakiem, estetyką tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest! Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój catering dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna. Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej.

Sprawdziliśmy dla Was, ile kosztuje dieta pudełkowa firmowana nazwiskiem Małgosi. Okazuje się, wersja "Optimal" 2100 kcal, w której są mięso, ryby, nabiał itd. to koszt 72 zł za jeden dzień (catering można wykupić na minimum pięć dni). Opcja "Wege" 2100 kcal, w której jest pięć posiłków, kosztuje dokładnie tyle samo. Za dietę "Sport", w której dostarcza się 2500 kcal, trzeba zapłacić 86 zł za jeden dzień, a przy 3500 kcal cena wzrasta do 104 zł.

Natomiast dla osób, które są zainteresowane oczyszczeniem organizmu, przygotowano wersję "Detox", w której można zamówić zupy lub soki. Cztery wegańskie zupy krem o wartości energetycznej 750 kcal kosztują 125 zł dziennie. Wariant detoksu sokowego dla "zaawansowanych" to koszt 120 zł.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek zdradziła, co dokładnie je każdego dnia. Już wiadomo, dlaczego jest taka szczupła!

Skusilibyście się na dietę od Gosi Rozenek? Trzeba przyznać, że ceny są wygórowane, jednak "Perfekcyjna" zapewnia, że dania tworzone są z najwyższej jakości produktów.

JP

Więcej o:
Komentarze (61)
Małgorzata Rozenek będzie karmić ludzi. Otworzyła firmę cateringową. Ceny? Za cztery zupy zapłacicie 125 zł. Są też inne opcje
Zaloguj się
  • Gość: 4="

    Oceniono 40 razy 32

    Są jeszcze na świecie tacy idioci żeby kupować gotowane warzywa za 70zł???

  • monikaaleksandra

    Oceniono 16 razy 14

    Dla Prezesa tylko.schabowy z kapustą prosto pod drzwi. Cena nie gra roli.

  • Gość: tłuscioch

    Oceniono 2 razy 2

    GDYBYM BYŁ BOGATY...........................................TO BYM ZUP NIE KUPOWAŁ NA RATY............................ale szczerze mówiąc to idiotyzm.. no ale sa i tacy to nie żart, co kupuja co wart,, ha,ha,ha

  • Gość: gość

    Oceniono 5 razy 3

    Strasznie drogo. Rozenek to strach, gdzieś ją wpuścić. Podbiera wszsytkim robotę, tam gdzie może. Lakiery, ciuchy. Korzystała z diety, to teraz dzietę Lewandowskiej lub Chodakowskiej. Śmieszne

  • Gość: Cerrie35

    Oceniono 5 razy 3

    Ona chyba naprawdę nie wie jak żyją zwykli Polacy za średnią krajową. Co ona myśli, że jak ją stać nie wiem, np. na szynkę parmeńską, albo łososia, to już każdy może sobie pozwolić na jedzenie z górnej półki. Myśli, że my Polacy nie wiemy, że kupując najtańsze jedzenie tracimy na jego jakości? Otóż, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Ale nie stać większości Polaków na dobre jakościowo produkty. Z tymi cenami dosłownie odleciała w kosmos. Kolejna oderwana od rzeczywistości celebrytka, która chce aby kupowały u niej inne bogate celebrytki. A zwykłe kobiety zazdrościły jej bogatego życia. Tak się rozpisują o tym, że prawdopodobnie ma problemy z zajściem w ciąże z invitro. A mnóstwo zwykłych kobiet nawet nie stać na takie zapłodnienie.

  • Gość: Adam

    Oceniono 10 razy 10

    Jak drogo nas nie stać my gotujemy obiad za30 zł dla 5 osob świeże taniej kupić i samemu ugotowac obiad w szkole kosztuje 7 zł z miesem

  • Gość: Robert

    Oceniono 1 raz 1

    Drogo kogo na to stać ludzie bez przesady to co tam jest takie drogie

  • Gość: Smakosz

    Oceniono 4 razy 2

    Ja czekam aż pojawi się w ofercie mleko ze sztucznej piersi, podawane oczywiście bezpośrednio od właścicielki a nie z eko pudełka 😎

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX