Polska kandydatka na Miss Universe zachwyca nie tylko urodą. Jej zawód jest dla większości sporym zaskoczeniem!

W tym roku w konkursie Miss Universe Polskę reprezentować będzie Katarzyna Włodarek. Kandydatka oprócz urody zachwyca także niebywałą inteligencją.

Katarzyna Włodarek pojawiła się we wtorkowym wydaniu "Dzień dobry TVN". 26-letnia kandydatka na Miss Universe uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

Jestem lekarzem. Skończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Teraz jestem w trakcie specjalizacji - wyznała w programie Włodarek.

Na co dzień pracuje z pacjentami w szpitalu. Pomimo dużego natłoku obowiązków, daje radę wszystko ze sobą godzić. Niestety, kosztem snu. Katarzyna Włodarek przyznaje, że niektórzy jej podopieczni rozpoznają ją i trzymają za nią kciuki.

Kandydatka na Miss Universe została zapytana również o swój sposób na figurę.

Jeżeli chodzi o dietę, to staram się na co dzień zdrowo odżywiać (...). Ale teraz przed zgrupowaniem staram się mniej jeść, odstawiłam słodycze zupełnie, co było dla mnie bardzo trudne, bo jestem ogromnym łasuchem - odpowiedziała.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Katarzyna Włodarek we wtorkowym wydaniu programu "DD TVN" zaprezentowała suknię, w których wystąpi podczas konkursu Miss Universe. Piękną, niebieską, która będzie główną kreacją wieczorową, zaprojektowała Patrycja Kujawa. Drugą zaś, narodową, nawiązującą do godła Polski - Agata Wojtkiewicz. Trzeba przyznać, że obie suknie robią wrażenie! A Wam jak się podobają?

Czekamy na wielki finał i mocno trzymamy kciuki za naszą kandydatkę!

AG