Znany aktor przyłapany z koleżanką z planu. Dzień później paparazzo spotkał jego żonę. Wszystko jasne: TO KONIEC

Ewan McGregor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa - podają zagraniczne media. Po tym, jak aktor był widziany z młodszą o 13 lat koleżanką z planu filmowego, Eve Mavrakis miała zdjąć obrączkę.

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis stanowił ewenement w świecie show-biznesu. Para była małżeństwem od 22 lat i wychowywała wspólnie czwórkę dzieci. Brytyjski gwiazdor zawsze z czułością wypowiadał się o żonie. Również w ostatnich wywiadach, których udzielał przy okazji promocji "Amerykańskiej sielanki" i "Trainspotting 2", nie szczędził miłych słów na jej temat.

Wiedziałem, że chcę z nią być i że to będzie inny rodzaj relacji niż te, które miałem z bardzo wieloma kobietami przed nią. Nie myliłem się, dokonałem właściwego wyboru - mówił w jednym z wywiadów. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że McGregor i Mavrakis postanowili się rozstać. Zagraniczne media informują, że para jest w separacji od maja. Jak donosi "People" aktor miał już znaleźć pocieszenie u młodszej koleżanki z planu serialu "Fargo", Mary Elizabeth Winstead.

Para została przyłapana na pocałunkach - czytamy.  

Ostatecznym potwierdzeniem plotek ma być fakt, że Mavrakis zdjęła obrączkę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

McGregor i Mavrakis wzięli ślub w 1995 r., doczekali się czterech córek: 21-letniej Clary, 16-letniej Jamyan, 15-letniej Esther i 6-letniej Anouk.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.