Kate Middleton pojawiła się w Polsce w sukience z wyprzedaży. Wyglądała pięknie!

Kate Middleton w Polsce pojawiła się w białej garsonce od Alexandra McQueena. Jak się okazuje, kreacja ta jest obecnie na wyprzedaży.

Księżna Kate i książę William oficjalnie rozpoczęli swoją wizytę w Polsce. Książęca para wraz z dziećmi - księżniczką Charlotte i księciem George'em przebywa obecnie w Warszawie, gdzie uroczyście powitała ich prezydencka para, Agata i Andrzej Dudowie. 

Na tę okazję Kate Middleton wybrała białą kreację od Alexandra McQueena. Początkowo sukienka ta kosztowała aż 1 995 funtów, czyli około 10 tysięcy polskich złotych. Jednak obecnie model ten w butiku Net-a-Porter jest na wyprzedaży przeceniony o 60%! Teraz trzeba za nią zapłacić niespełna 800 funtów, a więc około 3 800 złotych. Cena nadal dość wysoka, ale przyznajcie, że różnica znacząca. 

Sukienka księżnej Kate z oficjalnej wizyty w PolsceSukienka księżnej Kate z oficjalnej wizyty w Polsce Screen / Net-a-Porter

Jak wam się podoba Kate w takim wydaniu? Kto wyglądał lepiej, księżna czy nasza prezydentowa? Dajcie znać w komentarzach. 

MM