"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza pokazała jego zdjęcie z dzieciństwa. "Na pierwszy rzut oka jak dziewczynka"

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała zdjęcie sprzed lat. Fotografię opatrzyła refleksyjnym opisem.

Łukasz Kuchta to jeden z uczestników czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dzięki udziałowi w programie ożenił się z Oliwią. Para doczekała się już dziecka, a Franio przyszedł na świat w Dzień Matki. Mama Łukasza, pani Ania, została szczęśliwą babcią. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem swojego syna z dzieciństwa. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz na pierwszym zdjęciu z synem. "Zmianę pieluszki mam już za sobą" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza podzieliła się zdjęciem syna

Pani Ania nie zalicza się do klasycznych teściowych. Jest aktywnym użytkownikiem Instagrama i chętnie publikuje treści związane ze swoją rodziną. Z okazji narodzin wnuka, pochwaliła się zdjęciem Łukasza z dzieciństwa. Opatrzyła je refleksyjnym opisem. 

Chciałam wam kogoś przedstawić, to jest Łukasz, ojciec Franka Juniora... Niesamowite, jaki czas jest nieubłagany i biegnie, i biegnie, a my pędzimy z nim do przodu i dokąd tak spieszymy? Musimy być świadomi tego, że co było, nie wróci, więc cieszmy się każdą chwilą. Nie marnujmy czasu na głupoty i niepotrzebne rzeczy. Dopiero w pewnym wieku człowiek dostrzega przemijanie - napisała teściowa Oliwii.

Mama Łukasza pod koniec posta napisała, że kurteczka ze zdjęcia kosztowała zaledwie dziewięć złotych. Internauci stwierdzili, że babcia będzie teraz stroić Frania i zachwycali się zdjęcie sprzed lat. 

Teraz babcia będzie stroić wnuka!
Jaki śliczny radosny chłopczyk! Ten uśmiech z nim został.
Ale słodziak! Na pierwszy rzut oka jak dziewczynka - pisali obserwatorzy.

Pani Ania opowiedziała nam ostatnio, jak czuje się Oliwia po porodzie. Zdradziła także, czy Łukasz był przy narodzinach syna

Więcej o: