Pamiętacie Agnieszkę z "Na dobre i na złe"? Karolina Borkowska dziś ma 34 lat i jest... BLONDYNKĄ

Karolina Borkowska, córka aktora Jacka Borkowskiego, pojawiła się w piątek na gali "Złote Spinacze". Zaskoczyła wszystkich nową fryzurą i na początku mieliśmy trudności z rozpoznaniem jej.

Karolina Borkowska zjawiła się na czerwonym dywanie z okazji XV edycji konkursu "Złote Spinacze" organizowanego przez Związek Firm Public Relations. 34-letnia  aktorka wyglądała zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Zrezygnowała z ciemnego koloru włosów i teraz jest blondynką. Zdecydowała się także na krótszą fryzurę, która dodała jej dziewczęcego wdzięku. Jest to całkowicie zmiana na plus.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Córka aktora Jacka Borkowskiego zyskała popularność w latach 90., kiedy grała Agnieszkę Walicką w serialu "Na dobre i na złe". Później pojawiła się także w "Pierwszej miłości", gdzie wcieliła się w rolę tancerki erotycznej, a następnie zniknęła z ekranów. W 2010 roku wzięła ślub z Pawłem Bylickim, cztery lata później została mamą syna Jakuba. Aktualnie wraz z mężem prowadzi własną agencję public relations - Public Dialog.

Jak Wam się podoba w takiej fryzurze?

AW