Wojewódzki to nie tylko "król TVN-u". Nawet na Instagramie zarabia fortunę. Mierzyć się z nim może tylko Lewandowski

Dla wielu z nas Instagram jest miejscem do publikowania selfie. Jednak niektóre polskie gwiazdy zarabiają setki tysięcy złotych za wrzucenie zdjęcia z reklamą jakiegoś produktu. Wojewódzki czy Lewandowski dostają za jeden wpis tyle, że spokojnie mogą kupić za to mieszkanie!
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Facebook

Kuba Wojewódzki

Jeśli jesteście właścicielami jakiejś marki i chcecie zareklamować swój produkt na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego, musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 200 tys. zł. Jednak dziennikarz chwalił się jakiś czas temu, że za jeden post sponsorowany otrzymał 500 tys. zł! W przypadku polskiego show-biznesu trudno znaleźć kogoś, kto mu pod tym względem dorówna.

Edyta Górniak Edyta Górniak screen Instagram/edytagorniak

Edyta Górniak

Wśród pań natomiast najlepiej radzi sobie Edyta Górniak, która uznawana jest za ikonę polskiej muzyki. Aby gwiazda wypromowała coś na swoim profilu, trzeba zapłacić jej nawet 200 tysięcy złotych.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski Deutsche Welle

Robert Lewandowski

Na należące do najwyższych stawki może liczyć również Robert Lewandowski. Profil sportowca obserwuje ponad 15 milionów internautów. Reklamodawcy to doceniają i chętnie płacą piłkarzowi nawet pół miliona złotych za jedno zdjęcie reklamujące jakiś produkt.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek

W czołówce jest również Małgorzata Rozenek. Standardowo za post sponsorowany może zainkasować 30 tys. zł. Jednak zdarzały się jej kontrakty, na których zarabiała nawet 100 tys. zł. Śmiało można powiedzieć, że jej instagramowy profil przypomina czasem słup reklamowy. Ale jak widać, opłaca się!

Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPIF.pl

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, jak przystało na najpopularniejszą polską trenerkę, otrzymuje średnio za jeden post nawet 100 tys. zł.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Nic dziwnego, że reklamodawcy chętnie odzywają się do aktorki. Julka za jeden sponsorowany post dostaje 20-30 tysięcy złotych.

Moda na topie Moda na topie KAPIF.pl

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec za jeden post otrzymuje średnio 10 tys. zł. Jednak zdarzają się też reklamodawcy gotowi zapłacić modelce nawet 30 tys. zł.