Idą młodzi - to będą gwiazdy!

Polska scena muzyczna po raz pierwszy od wielu lat ma szansę na zdecydowane odświeżenie. Idą młodzi! Są bardzo zdolni, są osobowościami, żarliwie wierzą w siebie, a na dodatek muzycznie prezentują coś ambitniejszego niż miałki pop. Poznajcie i zapamiętajcie ich! To będą gwiazdy!
Marcin Marcin "Madox" Majewski. www.KAPIF.pl

Marcin "Madox" Majewski

Objawienie II edycji programu "Mam talent". Androgyniczny wokalista o wielkim talencie wokalnym. Ma wszystko, by zostać gwiazdą. Właśnie podpisał kontrakt fonograficzny z EMI Music Polska. W październiku na rynku muzycznym pojawi się jego wymarzony debiutancki album.

Michał Szpak. Michał Szpak. www.KAPIF.pl

Michał Szpak

Najbarwniejszy uczestnik pierwszej polskiej edycji 'X Factor", gdzie ostatecznie zajął II miejsce. Od niedawna ma profesjonalnego menadżera i kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska. Jesienią na rynku pojawi się jego płyta. Już jest gwiazdą - od września tańczyć będzie na parkiecie TVN-u w "Tańcu z Gwiazdami".

Honorata Honorata "Honey" Skarbek. www.KAPIF.pl

Honorata "Honey" Skarbek

Jej debiutancki album już jest na półkach w najlepszych sklepach muzycznych, a jej single - "The One" i "Runaway" to obecnie jedne z najczęściej granych w stacjach radiowych i telewizjach muzycznych. Jeśli dodać do tego, że Skarbek zdobyła w tym roku Nagrodę Internautów podczas Festiwalu "TOPtrendy" w Sopocie oraz że w Internecie jest najczęściej wyszukiwaną Polką to możemy mówić o nowej gwieździe.

Asia Ash. Asia Ash. Karol SMODEREK

Asia Ash

Znawcom nowych muzycznych trendów i bywalcom najlepszych klubów w Polsce znana jest już od dawna. Od kilku lat bowiem swoim live act'em "Ash On The Dancefloor" rozgrzewa klubowe parkiety do czerwoności! Kilka lat temu zajęła wysokie 4. miejsce w muzycznym programie "Nowa generacja", a kilka miesięcy temu nagrała klubowy kawałek "Brighter", który tak bardzo spodobał się słuchaczom w Polsce, że otrzymała za niego nagrodę "Eska Music Awards" w kategorii "Nowa twarz"! Aktualnie pracuje nad debiutanckim krążkiem, który pojawi się jesienią.

Nick Sinckler. Nick Sinckler. www.KAPIF.pl

Nick Sinckler

Masowej publiczności dał się poznać jako uczestnik "Fabryki gwiazd", w której zajął dobre 4. miejsce. Od tamtego czasu koncertuje w klubach w całej Polsce i pieczołowicie pracuje nad swoją płytą. Ta ma być nowoczesna, pełna niezwykłych duetów, optymizmu i szaleństwa. Jesienią wydana zostanie nie tylko w Polsce, ale i w kilku europejskich krajach.

Ada Szulc. Ada Szulc. www.KAPIF.pl

Ada Szulc

Ona także jesienią spełni swoje marzenie o wydaniu płyty. Będzie to krążek z coverami. W "X Factor" zajęła 3. miejsce, więc i teraz może być nieźle!

Więcej o:
Komentarze (53)
Idą młodzi - to będą gwiazdy!
Zaloguj się
 • agathe5

  Oceniono 9 razy 7

  Tak tak plotku. Oni wszyscy sa juz wielkimi "gwiazdami"..

 • sarina77

  Oceniono 9 razy 5

  Zdecydowanie nie będą gwiazdami.

 • opetany

  Oceniono 7 razy 5

  Przecież Honey już jest gwiazdą, tylko że gwiazdą pośmiewiska internetowego.

 • nie.wiem

  Oceniono 6 razy 4

  Nie beda gwiazdami. Jak cos osiagna to popularnosc na takich portalach przez 1 sezon. A potem powedruja do dzialu plotka: "Kochala ich cala Polska a teraz oraja pola"....

 • m4rc1n31

  Oceniono 6 razy 4

  Tak,to będą gwiazdy festynów,domów kultury,urodzin "Biedronek" i innych chałturek,kolorowych pism i durnych portalików.

 • no_nick

  Oceniono 4 razy 4

  Jesli to sa gwiazdy muzyki, to z cala pewnoscia wieksza przyjemnoscia od ich sluchania / ogladania (szczegolnie dwojga osobnikow o nieustalonej przynaleznosci plciowej) jest zrobienie sobie operacji hemoroidow bez znieczulenia. Brzytwa.

  To bedzie to prawdziwa jesien sredniowiecza....

 • tryhryt

  Oceniono 3 razy 3

  Proszę was. Który z tych "artystów" umie śpiewać?

 • ritti

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedyś by zostać gwiazdą trzeba było umieć zaśpiewać, napisać piękny tekst, pięknie zagrać,umieć się wysłowić... Dziś nie trzeba NIC umieć.Wystarczy być gejem,obojnakiem,murzynem,pupilem GW etc

 • karolajna5

  Oceniono 5 razy 3

  Jak meteor będą spadać - szybko i bezboleśnie ;p;p;p;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX