Poznaj nowe osoby z obsady Przed Świtem

Ostatnio pojawiło się sporo informacji dotyczących nowych aktorów, którzy dołączyli do ekipy "Przed Świtem". Kotek postanowił zebrać w jednym miejscu całą paczkę i nieco przybliżyć Wam ich sylwetki...

Rami Malek

Rami Malek to 29-letni amerykański aktor egipskiego pochodzenia. Mimo swojego wieku, na koncie ma jak do tej pory niewiele ról, jednak ze względu na swoją urodę, na pewno są to rolę charakterystyczne. Ramiego kojarzyć możecie z popularnego sitcomu (w Polsce emitowany był na kanale Comedy Central) "Domowy front", w którym zagrał nieco dziwacznego i neurotycznego nastolatka o imieniu Kenny. Wystąpił również w znanych polskim widzom filmach "Noc w muzeum" oraz w "Noc w muzeum 2", na koncie ma także epizodyczną rolę w serialu "Pacyfik"wyprodukowanym przez Stevena Spielberga.

 

Remi ma młodszego o 4 minuty. identycznego brata bliźniaka o imieniu Sami.

 

Obejrzyjcie krótki fragment serialu "Domowy front", w którym zagrał również przyszły kolega z planu Remiego, Jackson Rathbone...

 

 

W "Przed Świtem" aktor wcieli się w postać Benjamina.

 

Maggie Grace

Aktorkę kojarzyć możecie z popularnego serialu "Lost: Zagubieni", gdzie grała postać Shannon Rutherford. Maggie w młodym wieku występowała w wielu spektaklach teatralnych. Pierwsze poważniejsze role otrzymała w ''Rachel's Room'' oraz w ''Murder in Greenwich". Przygodę z serialem "Lost" zakończyła już w 2 sezonie, jednak nie narzeka obecnie na brak propozycji. Aktorka wystąpiła do tej pory w kilkunastu filmach, jednym z bardziej znanych jest "Wybuchowa para", z Cameron Diaz i Tomem Cruisem w rolach głównych, który swoją premierę miał w lipcu tego roku.

 

A tak Meggie prezentowała się na przestrzeni lat...

 

 

 


Maggie Grace wcieli się w postać Iriny.

Christian Camargo

Ten 39-letni amerykański aktor ma na swoim koncie kilkanaście ról filmowych oraz serialowych. Największą sławę przyniosły mu kreacje w oscarowym filmie "The Hurt Locker. W Pułapce wojny" oraz w popularnym serialu "Dexter", w którym wcielił się rolę brata tytułowego bohatera.

 

W "Przed Świtem" Christian Camargo zagra Eleazara, jednego z wampirów z Denali.

Mia Maestro

Mia Maestro urodziła się w 19 lipca 1978 w Buenos Aires w Argentynie. Jest aktorką, tancerką i piosenkarką. Szerszej publiczności znana jest jednak przede wszystkim z telewizyjnego serialu "Agentka o stu twarzach" ("Alias"), w którym występuje u boku hollywoodzkiej aktorki Jennifer Garner.

 

Mia uwielbia nurkowanie i piłkę nożną, a jej ulubionym filmem jest "The School of Rock" ("Szkoła Rocka').

 

W materiale poniżej możecie usłyszeć, jak Mia śpiewa...

 

 

W kolejnej części Sagi Mia zagra Carmen.

 

Myanna Buring

26-cio letnia Myanna urodziła się w Szwecji, jednak w wieku 16 lat przeprowadziła się do Anglii, gdzie skończyła London Academy of Music and Dramatic. Aktorka zadebiutowała w głośnym horrorze "Descent" ("Zejście"). Udział w filmie ukierunkował jej dalsze aktorskie wybory,gdyż do tej pory można ją było oglądać głównie w horrorach, thrillerach i filmach fantasy.

 

Myanna Buring/film Zejście

 

W "Przed Świtem" wcieli się w Tanyę.

Casey Labow

Casey Lebow póki co nie może się pochwalić zbyt dużym dorobkiem filmowym. Jak do tej pory zagrała w czterech filmach (w tym w filmie "Skateland", w którym jedną z głównych ról gra Ashley Greene) oraz wystąpiła gościnnie w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Jorku".

 

Na temat jej życia prywatnego również nie ma zbyt wielu informacji. Jedna z plotek głosi, że na początku 2010 roku spotykała się z hollywodzkim aktorem Ryanem Goslingiem, którego kojarzyć możecie z takich filmów jak "Fanatyk", czy "Pamiętnik".

 

Casey Labow w "Przed Świtem" zagra Kate.

 

Mackenzie Foy

Ta młodziutka, zaledwie 10-cio letnia dziewczynka dopiero rozpoczyna swoją przygodę z aktorstwem. Na swoim koncie ma jedynie epizodyczną rolę w serialu sci-fi "Flash Forward: Przebłysk Jutra".

 

Jednak Mackenzie Foy nie jest obca praca przed kamerą. Dziewczynka brała udział w wielu sesjach dziecięcej mody. Poniżej znajdziecie wideo z sesji, na którym widać, że przed kamerą czuję się bardzo swobodnie...

 

 

Mackenzie zagra Renesmee. Wybór aktorki do tej roli budził najwięcej emocji, każdy fan Sagi doskonale wie dlaczego.