GORĄCA laska Mario Balotelliego! Zobacz, jaka jest Raffaella Fico!

Mario Ballotelli jest powszechnie znany ze swojego wybuchowego charakteru. Jego dziewczyna, Raffaella Fico, to natomiast prawdziwa SEKS-BOMBA. Specjalnie dla Was, zebraliśmy jej najlepsze fotki. Sprawdź kim jest dziewczyna, która usidliła bestię!

Początki

raffaella fico

Raffaella Fico urodziła się w 1988 roku w małej miejscowości Cercola na południu Włoch. Po skończeniu szkoły średniej zaczęła doceniać swoją urodę. W 2007 roku wzięła udział w konkursie piękności, który bez problemów wygrała. Zdobyła wtedy tytuł "Miss Grand Prix"

raffaella fico

Droga do sławy

The 25 Grandprix advertising strategies event in Milan, Italy - Part 1.  Pictured: Raffaella Fico

Raffaella od zawsze marzyła o zdobyciu popularności. Tę, zapewnił jej udział w ósmej edycji Big Brothera. Telewizyjne reality show, prowadzone przez Alessia Marcuzzi emitowano na Channel 5. Z dnia na dzień Fico stała się coraz bardziej rozpoznawalna. W końcu zyskała sławę na całe Włochy. Po opuszczeniu domu wielkiego brata rozpoczęła karierę modelki i celebrytki.

Gorąca modelka

raffaella fico

Popularność Fico stale rosła. Zaczęła brać udział w wielu programach i reality show. Szczególnie dużo uznania przyniosło jej telewizyjne show L'isola dei famosi, gdzie wraz z innymi gwiazdami współzawodniczyła na tropikalnej wyspie.

raffaella fico

Rozwijała się także jako modelka. Piękne ciało Raffaelli można było podziwiać w wielu magazynach. W 2009 wydała nawet własny kalendarz dla czasopisma Max.

Dziewiczy skandal

raffaella fico

Fico doskonale widziała, że nic nie działa lepiej na podwyższenie popularności, jak dobry skandal. W 2008 udzieliła wywiadu dla tygodnika Chi, gdzie oświadczyła, że chętnie odda swoje dziewictwo temu, kto zapłaci za nie milion euro. Zastanawiacie się co by zrobiła z takimi pieniędzmi? Dziewczyna miała już konkretne plany.

Z tych pieniędzy realizowałabym swoje marzenia lub przeznaczyła je na kupno domu w Rzymie. Mogłabym też zapłacić za kurs dramatu.

raffaella fico

Sławne romanse

raffaella fico

Rozpoznawalność Fico zapewniły nie tylko reality show czy seksowne zdjęcie. Sławie przysłużyły się także romanse ze sławnymi sportowcami. Spotykała się z między innymi z Cristiano Ronaldo.

raffaella fico

Od roku jednak tworzy szczęśliwy związek z Mario Balotellim. Nieprzewidywalnemu piłkarzowi musi służyć ta miłość, bo z meczu na mecz staje się coraz lepszy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.