Szczęsny i Lewandowski już się LANSUJĄ! Na imprezie Playboya pojawili się z partnerkami!

To była kwestia czasu. Znani i lubiani piłkarze zaczynają pojawiać się na imprezkach dla celebrytów. Nie wyszli z grupy, więc mają czas na przyjemności...

Robert Lewandowski z partnerką...

Stachurska Anna, Lewandowski Robert

Polscy piłkarze mają chwilę wytchnienia od pracy. Nie wyszli z grupy na Euro 2012, dzięki czemu mają czas na swoje prywatne przyjemności. A do tych z pewnością należą imprezki. Tak, tak. Nasi piłkarze już zaczynają pojawiać się na salonach. Na imprezie Playboya pojawił się Robert Lewandowski ze swoją narzeczoną, Anną Stachurską.

... na imprezie czuli się bardzo dobrze...

Lewandowski Robert, Stachurska Anna

Trzeba przyznać, że para sportowców jest teraz bardzo na topie. Ich obecność na imprezie dla celebrytów nie powinna więc dziwić. Patrząc na nich, musimy przyznać, że wyglądają, jakby urodzili się, aby chodzić po czerwonym dywanie. Wyglądają na bardzo zadowolonych.

... nie ukrywali uczuć...

Lewandowski Robert, Stachurska Anna

Stachurska i Lewandowski są ze sobą już ponad 5 lat. Narzeczona piłkarza była niedawno gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, że planują swój ślub. Widać, że para nie może bez siebie żyć. Nawet w świetle fleszy nie ukrywali uczuć.

... i z chęcią pozowali fotoreporterom.

Lewandowski Robert, Stachurska Anna

Fotoreporterzy nie odstępowali popularnej pary na krok. Lewandowskiemu i jego narzeczonej nie pozostało nic innego, jak pozować z uśmiechem na ustach. Cóż... Takie są uroki sławy!

Wojciech Szczęsny z... dziewczyną

Szczesny Wojciech

Jeszcze niedawno mówiono, że Wojciech Szczęsny jest singlem. To on jest ulubieńcem polskich fanek futbolu, a informacja o jego związku może być dużym ciosem dla zauroczonych, jego wizerunkiem i talentem, pań. Wszystko wskazuje na to, że znany polski bramkarz nadal jest zajęty. Na imprezie Playboya pojawił się w towarzystwie Sandra Dziwiszek.

Czułe objęcia...

Szcz?sny Wojciech

Piłkarz czule obejmował dziewczynę na imprezie Playboya. To właśnie te gesty wskazują na to, że młodzi są razem. Czy do siebie pasują? Oceńcie sami.

... wspólne zdjęcia...

Wojciech Szczęsny

Szczęsny i dziewczyna nie ukrywali się przed fotoreporterami. Wręcz przeciwnie. Godzili się na wspólne zdjęcia, a momentami nawet się uśmiechali.

... i wielka radość!

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Z imprezy wychodzili w wyśmienitych humorach. Dawno nie wiedzieliśmy Szczęsnego tak zadowolonego z życia. Myślicie, że to ta dziewczyna tak na niego działa?

A Waszym zdaniem która para jest fajniejsza? Zagłosujcie w sondzie :)

Więcej o: