Najbardziej wpływowe dzieci Hollywood

Jeden z amerykańskich portali opublikował listę najbardziej wpływowych dzieci Hollywood. Zobaczcie, które maluchy rządzą światem show biznesu!
Britney wróciła z trasy europejskiej i postanowiła naładować baterie przed występami w rodzinnych Stanach. Piosenkarka najlepiej wypoczywa ze swoim synkami, których zabrała na basen. Widać po minie, że z nimi czuje się najlepiej. Britney wróciła z trasy europejskiej i postanowiła naładować baterie przed występami w rodzinnych Stanach. Piosenkarka najlepiej wypoczywa ze swoim synkami, których zabrała na basen. Widać po minie, że z nimi czuje się najlepiej. INSIGHT CELEBRITY/Forum

10. Jayden Federline (Kevin Federline i Britney Spears)

Synek Britney Spears ma wielkie szanse, by w przyszłości być gwiazdą muzyki. Jego tata robi wszystko, by być sławny, mama jest skupiona na karierze. A chłopiec był sławny, zanim jeszcze się urodził.

Jennifer Garner z córką Violet Anne Affleck Jennifer Garner z córką Violet Anne Affleck Jennifer Garner fot. East News

9. Violet Anne Affleck (Ben Affleck i Jennifer Garner)

Córeczka słynnej aktorskiej pary dzięki staraniom mamy już w tak młodym wieku jest zawsze dobrze ubrana. Zawsze pasuje do stroju, który akurat ma na sobie mama!

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi. To niedzielne popołudnie rodzina Jolie i Pitt spędziłaa w londyńskim kinie. Aktorzy zabrali ze sobą tylko pięcioro z sześciorga swoich dzieci. Na zdjęciach: Angelina Jolie i Brad Pitt z Maddoxem, Zaharą, Shiloh, Knoxem i Vivienne. Trzeba mieć duzo cierpliwości by zajmować się taką gromadką. Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi. To niedzielne popołudnie rodzina Jolie i Pitt spędziłaa w londyńskim kinie. Aktorzy zabrali ze sobą tylko pięcioro z sześciorga swoich dzieci. Na zdjęciach: Angelina Jolie i Brad Pitt z Maddoxem, Zaharą, Shiloh, Knoxem i Vivienne. Trzeba mieć duzo cierpliwości by zajmować się taką gromadką. Forum Gwiazd

8. Vivienne Jolie-Pitt (Brad Pitt i Angelina Jolie)

Druga córeczka Brangeliny w zestawieniu, jedno ze słynnych bliźniąt. Mała dziewczynka jest o wiele delikatniejsza niż jej siostra. Uwielbia malować paznokcie, każe kupować sobie wszystko w kolorze różowym. Ma szansę stać się konkurencją dla małej modnisi Suri Curise!

Cruz David Beckham. Cruz David Beckham. X17ONLINE.COM/BB-Dicapua/X17online.com/Forum

7. Cruz David Beckham (David i Victoria Beckham)

Drugie z dzieci Beckhamów, które znalazło się na liście to niespełna 6-letni Cruz. Od małego chłopak pokazuje, że ma niezły temperamencik. Kiedy miał trzy latka, na urodzinach swojej mamy, pokazał fotoreporterom środkowy palec. Co będzie dalej?

Jessica Alba z córką. Jessica Alba z córką. Fot. East News

6. Honor Marie Warren (Cash Warren i Jessica Alba)

Córeczka pięknej aktorki jest jednym z najładniejszych dzieci Hollywood. Fotoreporterzy zawsze czatują na okazję, by zrobić jej zdjęcie. Dziewczynka pojawiła się już na wielu okładkach magazynów. Kariera to dla niej oczywistość.

Kourtney Kardashian z rodziną na plaży Kourtney Kardashian z rodziną na plaży fot. East News

5. Mason Disick (Scott Disick i Kourtney Kardashian)

Przynajmniej jedno dziecko Kardashianów musiało znaleźć się na tej liście. Mały Mason ma zaledwie dwa latka i jeszcze nie wie, jaka odpowiedzialność na nim spoczywa. Wkrótce będzie musiał włączyć się do rodzinnego biznesu najpopularniejszej rodziny znanej z tego, że jest znana.

Jennifer Lopez fot. skan OK! (wyd. rosyjskie z 3 kwietnia 2008 r.) Jennifer Lopez fot. skan OK! (wyd. rosyjskie z 3 kwietnia 2008 r.) Jennifer Lopez fot. skan magazyn OK!

4. Max Anthony (Marc Anthony i Jennifer Lopez)

Synek Jennifer Lopez już zadebiutował w roli modela. Wziął razem z siostrą udział kampanii Gucciego, wystąpił również w telewizji. Mama z pewnością zadba o to, by w przyszłości pojawił się wyżej w zestawieniu...

Shiloh Jolie-Pitt Shiloh Jolie-Pitt Forum Gwiazd

3. Shiloh Jolie-Pitt (Brad Pitt i Angelina Jolie)

Tę małą ślicznotkę najczęściej porównuje się do Suri Cruise. Shiloh prezentuje co prawda dużo mnie celebrycki styl, jednak również wyznacza trendy w dziecięcej modzie. Dziewczynka ubiera się jak chłopak i jakiś czas temu pojawiły się obawy, że może być transseksualistką. Nie przeszkodziło to jej pozycji najpopularniejszego dziecka Brangeliny...

Victoria Beckham podczas New York Fasion Victoria Beckham podczas New York Fasion Fot. Eastnews

2. Harper Seven Beckham (David i Victoria Beckham)

Najmłodsza pociecha państwa Beckhamów została uznana za drugie najpotężniejsze dziecko Hollywood. Nie potrafi jeszcze mówić, ale już pokonała własnych braci w tym prestiżowym zestawieniu.

Suri Cruise - fashion victim Suri Cruise - fashion victim kolaż Lula.pl

1. Suri Cruise (Tom Cruise i Katie Holmes)

Nikogo chyba nie dziwi, że pierwsze miejsce zajęła córeczka Katie Homes i Toma Cruise'a. Zaledwie 5-letnia dziewczynka ma do dyspozycji pieniądze swoich rodziców. Jest wychowywana według zasad sekty scjentologicznej, które mówią, że nie należy zabraniać dziecku niczego, na co ma ochotę. Więc Suri już nosi buty na obcasach, ma wszystkie zabawki, jakie sobie wymyśli, objada się słodyczami. Dziewczynka już teraz wyznacza trendy i wymienia się ją w rankingach najlepiej ubranych celebrytów...

Druga dziesiątka

Pełna lista zawiera dwadzieścia nazwisk. W drugiej dziesiątce znaleźli się:

11. Zahara Jolie-Pitt (Brad Pitt i Angelina Jolie)
12. Flynn Bloom (Orlando Bloom i Miranda Kerr)
13. Haven Garner Warren (Cash Warren i Jessica Alba)
14. Charlotte Grace Prinze (Freddie Prinze Jr i Sarah Michelle Gellar)
15. Nahla Aubry (Gabriel Aubry i Halle Berry)
16. Leonardo Bardem (Javier Bardem i Penelope Cruz)
17. Emme Anthony (Marc Anthony i Jennifer Lopez)
18. Lola Sheen (Charlie Sheen i Denise Richards)
19. Valentina Paloma Pinault (François-Henri Pinault i Salma Hayek)
20. Moses Martin (Chris Martin i Gwyneth Paltrow)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.