Przełom w "M jak miłość": Janka zgłasza się do prokuratury, a po Grabinie krążą plotki o ślubie Marka i Ewy

Janka złoży zeznania w sprawie wydarzeń nad zalewem, dzięki czemu Paweł w końcu wyjdzie na wolność. Nie powie jednak policjantom całej prawdy. Okłamie prokuratora, że broń, którą znaleziono przy gwałcicielu, należała do zmarłego Dariusza. Nie chce, by oskarżono ją także o posiadanie broni bez wymaganych pozwoleń.
M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Janka zezna, że śmierć Dariusza była tylko nieszczęśliwym wypadkiem, a ona sama spanikowała, kiedy zobaczyła, że mężczyzna nie żyje i uciekła. Dzięki jej oświadczeniu Paweł opuści areszt. Jedną z pierwszych osób, które powitają Pawła na wolności, będzie mała Basia. Dziewczynka od razu rzuci się Zduńskiemu na szyję. Wzruszony chłopak tylko cicho westchnie:

Nie, nie wierzę, że to dzieje się naprawdę! Co tu robisz i skąd wiesz, że wróciłem... znad morza?
Mam swoje źródła informacji... - odpowie Basia.
M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Na widok kolejnego gościa, Jane Buford, uśmiech Pawła jednak zniknie. Zduński powita kuzynkę raczej chłodno:

Przyszłaś tu, żeby mnie przeprosić?

Janka zdobędzie się w końcu na odwagę i cicho wyzna:

Przyszłam, bo chcę ci powiedzieć, co naprawdę tam się wydarzyło? Akurat ty masz prawo wiedzieć.

W prokuraturze Jane skłamie, że broń, którą znaleziono na miejscu wypadku, należała do zmarłego - Dariusza. Jednak Paweł pozna całą prawdę? Czy Paweł skontaktuje się z Tomkiem i wyda dziewczynę policji?

M jak miłośćmat. promocyjne

M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Marek i Ewa zbliżają się do siebie coraz bardziej. Ich uczucie kwitnie i jest tak silne, że wydaje się, że Anna nie jest już w stanie zniszczyć tej miłości. Marek coraz poważniej myśli o tym, ze Ewa mogłaby zająć w jego rodzinie miejsce Hanki. Zastanawia się nawet nad małżeństwem. Sielanka nie trwa jednak wiecznie. Para będzie musiała zmierzyć się z problemami, jakie naszykowały im dzieciaki. Mateusz i Antek nieźle nabroili...

M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Mateusz i Antek wagarują, łobuzują i sprawiają rodzicom coraz więcej kłopotów. Niesforni chłopcy rozpuszczają także w szkole plotkę, że ich rodzice wkrótce biorą ślub... Okazuje się także, że wędka, którą chłopcy ukradli panu Kisielowi, zaginęła! Myślicie, że Marek i ewa darują chłopcom ten wyskok? Nic z tego! Zaplanowali już dla nich odpowiednią karę. Jaką?

Dowiecie się oglądając 1019 odcinek serialu "M jak miłość" w poniedziałek, 25.11.2013, o godz. 20.40 w TVP2.