Gdzie powstają polskie seriale

Dowiedzieliśmy się, gdzie nagrywane są nowe polskie tasiemce. Sprawdźcie sami!
Ja to mam szczęście. Ja to mam szczęście. TVP

Ja to mam szczęście!

Producenci serialu "Rodzinka.pl" wykorzystali te same wnętrza, które służyły przy nagrywaniu pierwszego serialu. Zdjęcia do "Ja to mam szczęście!" powstają w hali przy ul. Samochodowej w Warszawie.

Przepis na życie. Przepis na życie. Akson Studio

Przepis na życie

Serial opowiadający o perypetiach Anki, jej byłego męża i dorastającej córki Mani nagrywany jest w Warszawie. Plan zdjęciowy jest porozrzucany po wielu zakątkach stolicy. Fasadę restauracji, w której pracuje główna bohaterka, odgrywa jeden z budynków przy ulicy Senatorskiej na Starym Mieście.

przepis na życie

W serialu często też pojawiają się sceny, nagrywane w okolicach Agrykoli i Placu Trzech Krzyży. Z kolei jednym z ulubionych miejsc spacerów Anki jest Powiśle. Ekipa często gości na terenach położonych nieopodal Biblioteki Uniwersyteckiej.

przepis na życie

Julia. Julia. TVN

Julia

Scenarzyści serialu "Julia" skorzystali praktycznie z gotowych rozwiązań twórców "Majki". Akcja tasiemca rozgrywa się w Krakowie. Jako wnętrza służą te same hale, co w poprzednim serialu. A plenery- to oczywiste. Romantyczne uliczki Kazimierza, Rynek Główny i jego okolice, bulwary przy Wawelu.

julia, polskie seriale, marta żmuda trzebiatowska

Hotel 52. Hotel 52. Polsat

Hotel 52

Zdjęcia do serialu, emitowanego na antenie Polsatu, powstają w podwarszawskich Chyliczkach. A fasadę budynku hotelu gra położony przy ul. Chmielnej hotel "Residence Diana".

hotel 52

Szpilki na Giewoncie Szpilki na Giewoncie Polsat

Szpilki na Giewoncie

Akcja serialu rozgrywa się w stolicy Tatr, Zakopanem. Jednak nie wszystkie sceny są nagrywane na Podhalu! Oczywiście Krupówki są nie do podrobienia, jednak redakcję, w której pracuje główna bohaterka, na potrzeby serialu stworzono w hali zdjęciowej na obrzeżach Warszawy!

szpilki na giewoncie, polskie seriale, magdalena schejbal

Galeria. Galeria. TVP

Galeria

Serial kręcony jest we Wrocławiu. Twórcy "Galerii" od podstaw zbudowali olbrzymią scenografię, która wygląda jak prawdziwe centrum handlowe. Obiekt ma dwa piętra, a jego powierzchnię można porównać z dużym boiskiem piłkarskim!

galeria, julia pietrucha, polskie seriale

Prawo Agaty. Prawo Agaty. Mat. promocyjne

Prawo Agaty

Zdjęcia do serialu powstają równocześnie w dwóch miastach: Warszawie i Bydgoszczy. Spora część serialu powstaje w halach usytuowanych w warszawskiej dzielnicy Włochy. W ujęciach ze stolicy możemy nawet podziwiać apartamentowiec, w którym w rzeczywistości mieszka Kuba Wojewódzki!

Dom Kuby Wojewódzkiego

Z kolei w Bydgoszczy mieszka ojciec Agaty, w którego wciela się Marian Opania. Ekipa serialu zawitała m.in. na miejskim stadionie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.