'M jak miłość' - Marta dowie się o zdradzie, a Kinga zażąda separacji!

Ryzykowne flirty, kłótnie i rozstania. A do tego - damski nokaut! Co jeszcze wiosną w 'M jak Miłość'?
Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek. Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek. MTL Maxfilm

Marta pozbywa się niewiernego męża

W marcowych odcinkach problemy czekają Wojciechowskich - i to całą rodzinę. Łukasz padnie ofiarą szantażu. A Marta dowie się w końcu o zdradzie Andrzeja i każe Budzyńskiemu wyprowadzić się z domu. Nastoletni syn Marty do tej pory był przedstawiany jako przykładne dziecko. Niestety, problemy z dzieckiem pojawiły się wraz z problemami w małżeństwie. Marta musi stawić czoła przeciwnościom losu. Czy po raz kolejny uda jej się wyjść z problemów obronną ręką?

Dominika Ostałowska

Marta kilkakrotnie odkładała termin ślubu. W końcu po namowach Marka Mostowiaka zdecydowała się pobrać. Jej wybranek wydawał się być idealnym kandydatem na męża. Niestety, kilka miesięcy po ślubie na jaw wyszła przykra prawda. Andrzej od początku nie był uczciwy wobec swojej żony.

Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek

Już w trakcie ceremonii spokój zakłóciło pojawienie się Agnieszki, którą nadal coś łączy z Andrzejem. Marta nie wiedziała jak duży wpływ Olszewska ma na jej męża.

Magdalena Walach, Krystian Wieczorek

Marcin Mroczek. Marcin Mroczek. MTL Maxfilm

Problemy u Zduńskich

Problemy małżeńskie nie ominą również Zduńskich. Najwyraźniej Kinga przestała ufać mężowi i po kolejnej, ostrej kłótni z Piotrkiem zażąda separacji. Małżeństwo będzie bliskie rozpadu. Czy dojdzie do separacji i jak para będzie walczyć o swoją miłość?

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, m jak miłość

Małgorzata Pieńkowska, Piotr Siwkiewicz. Małgorzata Pieńkowska, Piotr Siwkiewicz. MTL Maxfilm

Czyżby nowa miłość?

Maria zacznie z kolei ryzykowny flirt. W tajemnicy przed mężem, umówi się w Warszawie z Grzegorzem (Piotr Siwkiewicz) na romantyczne spotkanie w parku. Przyjaciel otwarcie zacznie Rogowską adorować. Wydawało się, że po śmierci pierwszego męża, bohaterka znajdzie spokój u boku Artura. Jednak w ich małżeństwie pojawił się ktoś trzeci. Czy aktorka oprze się wdziękom nowego adoratora, który obdarowuje ją kwiatami?

Moskwa Robert

Robert Moskwa, odgrywający rolę Artura Rogowskiego, męża Marysi. z pewnością będzie walczył o swoja miłość.

Magdalena Walach. Magdalena Walach. MTL Maxfilm

Damski nokaut

Największe zmiany czekają Agnieszkę Olszewską. W marcu pani prokurator odkryje też w sobie nowy talent. Do boksowania! Założy rękawice, wejdzie na ring - i prawy sierpowym powali na łopatki jednego ze sportowców. A do tego, w jej sypialni wyląduje przystojny - i sporo od niej młodszy - brunet. Marcin Chodakowski, bratanek serialowego Tomka, którego zagra Mikołaj Roznerski. Aktora mogliśmy już oglądać w serialach "Usta, usta" i "Ratownicy". Postać wprowadzi sporo zamieszania w serialu. Jego porywczy temperament sprawił, że ojciec Marcina postanowił powierzyć opiekę nad nim Tomkowi.

Mikołaj Roznerski

Magdalena Walach. Magdalena Walach. MTL Maxfilm

Pojawią sie też nowe pary

Niestety, w domu Gosi i Tomka panuje ospa i młody Chodakowski jest zmuszony do zatrzymania się u Agnieszki. On jednak nie ubolewa nad tym faktem zbyt długo i uwodzi panią prokurator.  Czy rudowłosa piękność - po tym, jak Tomek ją odrzucił - znajdzie pocieszenie w ramionach jego krewniaka? Młodszego i z większym temperamentem?

Dominika Bednarczyk. Dominika Bednarczyk. MTL Maxfilm

Problemy z narkotykami

Agnieszkę odwiedzi również dawna przyjaciółka, jeszcze z rodzinnego Szczecina, Jolanta (w tej roli: Dominika Bednarczyk). Kobieta wyzna, że jej córka Ewa jest narkomanką. I poprosi Olszewską, by z nią porozmawiała. Czy te wydarzenia będą miały duży wpływ na dalsze losy Agnieszki? Tego nie wiadomo.

Dominika Bednarczyk, Magdalena Walach

Natomiast, wiemy że Agnieszka, nie odmówi koleżance. Pojedzie pod wskazany przez Jolę adres i spróbuje przekonać dziewczynę (w tej roli Weronika Jaskółka), by opamiętała się i wróciła do domu.

Weronika Jaskółka

Czy Agnieszce uda się przekonać dziewczynę do powrotu? Odpowiedź czeka w premierowych odcinkach "M jak Miłość"!

Więcej o:
Komentarze (11)
'M jak miłość' - Marta dowie się o zdradzie, a Kinga zażąda separacji!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 6

  Ależ to fascynujące. Paznokcie obgryzłem do łokci.

 • hydroxymetan

  Oceniono 8 razy 6

  Następny tasiemiec w stylu brazylijskim, któremu spada oglądalność i trzeba zacząć wymyślać cuda wianki, by reszta widowni nie uciekła. Wielbiciele M jak M zapłaćcie abonament, bo nie będzie kasy na wypłaty dla "gwiazd" tej "wspaniałej superprodukcji" i obudzicie sie pewnego ranka, włączycie telewizor, a tam zamiast M jak M - niespodzianka :)))

 • aneta321

  Oceniono 4 razy 4

  Mroczek jest okropny feeeeeeeeeeeee

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy 2

  itd itp ciag dalszy nastapi a pozniej wszyscy zrobia zbiorowe sranie

 • gagula

  Oceniono 5 razy 1

  no może w końcu zacznie się robić ciekawie !

 • jadzka

  Oceniono 1 raz -1

  Drażnią mnie te sztuczne seriale nie zgodne z rzeczywistością Łepkowska za dużo ogląda Mode na sukces i teraz jej odbija

 • dziecko.neo

  Oceniono 1 raz -1

  Kto to jest ta pani na biało na pierwszym (tfu) slajdzie?
  Z szerokim uśmiechem a'la kot z Cheshire?
  Siostra słynnego kiedyś Hakiela?
  PS. A co tam u Hakiela?

 • aneta321

  Oceniono 2 razy -2

  Napiszcie coś ciekawszego!! ponoć Ronaldo rozstał się ze swoja dziewczyną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX