Geri Halliwell znów założy flagę

Spice Girls wracają na scenę muzyczną! Powrotowi stał na drodze jedynie sprzeciw Mel C., która wyznała, że ma mocno mieszane uczucia co do całej imprezy. Odkąd jednak Sporty Spice zgodziła się na reaktywację zespołu, dziewczyny powoli przygotowują się do ponownych występów. Geri Halliwell za wszelką cenę próbuje odzyskać swoją słynną sukienkę z brytyjskiej flagi. Co jest w niej takiego szczególnego?

 

Sukienka, której długością bliżej właściwie do podkoszulka na ramiączkach, została uszyta z flagi Wielkiej Brytanii przez przyrodnią siostrę Geri. Piosenkarka pokazała się w niej na rozdaniu Brit Awards w 1997r. Po rozpadzie Spice Girls kreacja została kupiona na aukcji przez Petera Rocka, właściciela hoteli w Las Vegas, za - bagatela - 36 tysięcy funtów. Zgodnie z życzeniem Geri wszystkie dochody ze sprzedaży zostały przeznaczone na cele dobroczynne.

 

Teraz Geri chce odkupić sukienkę, co zapewne będzie ją kosztować niemało. Wypożyczenie nie wchodzi w grę - przez te kilka lat Ginger Spice wyszczuplała i jest mniej krągłą, więc strój trzeba będzie przerobić.
Ciekawe, czy któraś z gwiazd polskiej sceny zdobędzie się kiedyś na podobną odwagę, by również uszyć sobie skąpe wdzianko z flagi narodowej?

 

Krążą pogłoski, że Spice Girls wystąpią już 1 lipca na koncercie ku pamięci księżnej Diany. Jednak to raczej zbyt wczesny termin, a poza tym Baby Spice, Emma Bunton, oczekuje niebawem dziecka.