Ania Warsaw Shore

Ania Warsaw Shore

Ania z Warsaw Shore to określenie odpowiadające dwóm uczestnikom popularnego programu rozrywkowego wydawanego przez MTV, czyli "Warsaw Shore". Jedna z nich to "Duża Ania", której ksywka nadana została nie ze względu na nadwagę, ale na wysoki wzrost. Druga Ania to "Mała Ania" - drobna dziewczyna z Będzina.
"Duża Ania"
Pełne imię i nazwisko: Anna Ryśnik
Miejsce zamieszkania: Żmigrod, dolnośląskie
Instagram: @yourcandiceanja
Facebook: facebook.com/DuzaAniaWarsaw

"Mała Ania"
Pełne imię i nazwisko: Anna Aleksandrzak
Miejsce zamieszkania: Będzin, śląskie
Instagram: @maluchws
Facebook: facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

Ania z Warsaw Shore

Na fali popularności amerykańskiego programu "Ekipa z New Jersey", polska stacja MTV wyprodukowała program telewizyjny typu reality show. Jego założeniem było zamieszkanie kilku nieznajomych sobie osób w jednym mieszkaniu w Warszawie i wspólne imprezowanie. W grupie uczestników, którzy przeszli castingi znalazły się dwie Anie. Dla odróżnienia natychmiast nadano im ksywki i podzielono je na "małą" i "dużą" Anię. Obydwie dziewczyny wystąpiły we wszystkich pięciu wyemitowanych dotychczas seriach Warsaw Shore.

Ania Warsaw Shore - kim jest?

Obydwie Anie z Warsaw Shore dały się poznać jako zwariowane imprezowiczki, odważne, brawurowe i przekraczające kolejne granice. A kim są na co dzień?
Duża Ania to dziewczyna pochodząca z województwa dolnośląskiego. W chwili premiery programu miała 20 lat i była świeżo upieczoną absolwentką Technikum Ochrony Środowiska. Jak sama o sobie mówi - ma mnóstwo zainteresowań. Od mody począwszy, przez kosmetologię, aż po piłkę nożną. Marzy o karierze modelki. Wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, reklamuje również markę Lou.

Mała Ania z kolei pochodzi z województwa śląskiego. Interesuje się modą i wraz z inną uczestniczką programu, Magdą Pyznar, założyła bloga o tematyce life-stylowej, gdzie piszą o modzie, kosmetykach, życiu codziennym, jedzeniu. Na początku 2016 roku Mała Ania wzięła udział w kolejnej edycji programu "Hell's Kitchen".

Zobacz także:

Mariusz Warsaw Shore - Wojtek Warsaw Shore - Paweł Warsaw Shore

ania warsaw shore

Więcej o:

ania warsaw shore