Neymar i jego dziewczyna Bruna Biancardi spodziewają się dziecka. Zdradzili już płeć

Neymar i jego dziewczyna Bruna Biancardi ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Neymar i jego dziewczyna Bruna Biancardi 18 kwietnia pochwalili się na Instagramie, że niebawem zostaną rodzicami. Radosną nowinę ogłosili, publikując efekty uroczej sesji zdjęciowej. Ukochana piłkarza odsłoniła brzuch i pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Sportowiec nie krył emocji. 

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Neymar i Bruna Biancardi będą mieli dziecko

Zakochani opatrzyli ciążową sesję wymownym wpisem, w którym zwrócili się do dziecka. "Marzymy o tobie, planujemy twoje przyjście, a świadomość, że jesteś tu, by dopełnić naszą miłość, czyni nasze dni o wiele szczęśliwszymi" - napisali. W dalszej części wpisu zdradzili płeć dziecka. Okazuje się, że spodziewają się syna. "Przyjdziesz do pięknej rodziny, z bratem, dziadkami, ciociami i wujkami, którzy już bardzo cię kochają! Przyjedź szybko syn(k)u, nie możemy się ciebie doczekać!" czytamy. 

 

Pod wpisem nie zabrakło gratulacji. "Jakie piękne informacje. Niech przyjdzie na świat zdrowe", "Wspaniała wiadomość! Gratuluję", "Cudownie! Cieszymy się z wami" - pisali fani. Głos zabrali także koledzy sportowca. Lipe Ribeiro napisał: "Jeszcze jeden do zespołu", a Gubela Rodrigues dodał: "Gratuluję, wujek Gubela życzy aniołkowi dużo zdrowia, miłości i spokoju. Niech wam Bóg błogosławi". 

Życie prywatne Neymara

Neymar spotykał się wcześniej z Bruną Marquezine. Ich relacja trwała sześć lat, ale rozpadła się w 2018 roku. Neymar ma syna, który urodził się w 2011 roku. Chłopiec nazywa się David Lucca da Silva Santos, a jego matka jest Carolina Dantas. Bruna Biancardi doskonale dogaduje się z 12-latkiem, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ. Brazylijczyk w wielu wywiadach wspominał, że marzy o dużej rodzinie. Oprócz tego podkreślał, że jest osobą wierzącą i jest członkiem chrześcijańskiego zielonoświątkowego kościoła, dla którego płaci dziesięcinę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA