Paweł z "Rolnik szuka żony" kpi z kłamstw na swój temat: Patrzcie, czego się właśnie dowiedziałem

Paweł Bodzianny wystąpił w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". W show poznał Martę, z którą układa sobie życie. Para niedawno wspólnie zamieszkała. Rolnik na InstaStories zaprzeczył kłamliwym doniesieniom, jakie wyczytał o sobie w gazecie.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin w końcu zamieszkali razem. Para przez dłuższy czas żyła w związku na odległość, co było bardzo uciążliwe. Dzięki programowi nie tylko udało im się zbudować relację, ale zdobyli również wielu fanów, którzy są ciekawi, jak wygląda ich życie po programie. Rolnik na InstaStories zareagował na artykuł, który przeczytał o sobie w jednym z tygodników i postanowił odpowiedzieć na kłamliwe doniesienia. Przy okazji pokazał, jak wyglądają postępy w remoncie mieszkania. 

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Marta i Paweł mają za sobą weekend "oficjalnego mieszkania razem". "Nieważne gdzie, ważne z kim"

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Paweł reaguje na kłamstwa na swój temat 

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin są w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Chętnie informują o zmianach, jakie nastały w ich życiu. Para jest w trakcie remontu swojego wspólnego mieszkania, co chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Jeden z tygodników stwierdził jednak, że "zakończył się przedłużający się remont mieszkania. Obraz zawisł na jednej ze ścian". Paweł na InstaStories nie ukrywał, że ta informacja kompletnie go zaskoczyła.  

Patrzcie, czego się właśnie dowiedziałem - zaczął Paweł.

'Rolnik szuka żony'. Paweł reaguje na kłamstwa na swój temat'Rolnik szuka żony'. Paweł reaguje na kłamstwa na swój temat Fot. Instagram/ pawelfarmer

Mężczyzna zdementował plotkę, że mieszkanie jest już gotowe i na dowód postanowił pokazać, jak teraz wyglądają niektóre z pomieszczeń. Wyraźnie widać, że do końca remontu jeszcze długa droga. Na nagraniu można zauważyć, że w pomieszczeniach leży pełno narzędzi i materiałów budowlanych. 

Kuchnia. Salon też już gotowy. Łazienka. Już mieszkamy i remonty dawno skończone. Tylko tego obrazu nie mogę nigdzie znaleźć - zadrwił Paweł.

Marta i Paweł w dużym pokoju zdecydowali się na ścianę z czerwonej cegły. Para zapowiedziała, że będzie dzielić się postępami prac remontowych, a my już czekamy na efekt końcowy.  

Więcej o: