Gabinet medycyny estetycznej porównał zdjęcia Justyny Żyły. Dwa lata różnicy i jaka zmiana!

Justyna Żyła może szczycić się tytułem pełnoprawnej celebrytki polskiego show-biznesu już od ponad dwóch lat. To wtedy późną wiosną rozpoczęła się jej medialna wojna z Piotrem Żyłą, która trwa do dziś. Była żona skoczka narciarskiego zaczęła pojawiać się na ściankach i korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Z perspektywy czasu można rzec, że Justynie Żyle bardzo opłacało się publiczne krytykowanie męża, po tym, jak w 2018 roku złożył pozew o rozwód. Była żona jednego z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich stała się pełnoprawną celebrytką - zaczęła udzielać wywiadów, pojawiać się na branżowych imprezach, a wiosną 2019 roku otrzymała nawet angaż od Polsatu i wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Ponadto zaczęła przywiązywać większą wagę do swojego wyglądu - pokochała zabiegi medycyny estetycznej i właśnie pochwaliła się metamorfozą. Bardzo się zmieniła?

ZOBACZ TEŻJustyna Żyła znowu wbiła szpilę byłemu mężowi. Nawiązała do wychowywania dzieci. "To poświęcanie czasu"

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła kiedyś i dziś. Jak zmieniła się jej twarz?

Justyna Żyła publicznie przyznała jakiś czas temu, że powiększyła sobie usta. Zorganizowała nawet specjalne Q&A, by odpowiadać na pytanie zainteresowanych tym zabiegiem internautek. Swoją twarz poświęciła lekarzom w pewnej klinice medycyny estetycznej, która w poniedziałek wrzuciła na InstaStories dwa ujęcia celebrytki. Pierwsze pochodzi z 2018 roku, drugie jest aktualne.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła screen Instagram / @justynazyla

Dostrzegacie sporo zmian na twarzy Justyny? Według nas zniknęły zmarszczki z doliny łez i chyb uniesione do góry zostały kąciki ust. Lekarzami jednak nie jesteśmy, więc pewności nie mamy. Może Justyna niedługo zorganizuje live'a i opowie ze szczegółami, jakim zabiegom się poddała.

POLECAMYNieugięta Justyna Żyła podsyca plotki o nowym związku. Chwali się romantycznym prezentem. "Takie niespodzianki"