Kasia Dziurska zmieniła fryzurę. Postawiła na odważny kolor. "Tak się kończą wizyty u fryzjera"

Kasia Dziurska lubi eksperymentować nie tylko w sporcie. Tym razem zaszalała u fryzjera i przefarbowała włosy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Kasia Dziurska jest popularną trenerką fitness, a największą sławę przyniósł jej udział w tanecznych programach: "Taniec z gwiazdami" oraz "Dance Dance Dance". Od tamtej pory stała się znana nie tylko wśród fanów fitnessu, a również szerszej publiczności, powoli zagrzewając miejsce w polskim show-biznesie. Najlepszy kontakt z fanami ma w mediach społecznościowych, na których jest bardzo aktywna. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 400 tysięcy użytkowników i to właśnie tam dzieli się kolejnymi nowinkami ze swojego życia. Tym razem pochwaliła się swoją metamorfozą. Przefarbowała swoje blond włosy na różowo. 

Zobacz wideo Kasia Dziurska zdradza, jak będzie wyglądał jej ślub

Kasia Dziurska zmieniła fryzurę

Kasia Dziurska przyzwyczaiła obserwatorów do swoich długich, blond włosów. To już przeszłość. Trenerce znudził się stary kolor i zdecydowała się zaszaleć. Przefarbowała się na różowo, a swoim fanom pokazała całą serię zdjęć w nowym wydaniu.

Różowo mi! Tak się kończą wizyty u fryzjera. Nie mogłam się zdecydować co do zdjęć! A Waszym zdaniem które najlepsze? Od 1 do 8? Pomóżcie! - prosi Kasia pod zdjęciem.
 

Fani są zaskoczeni takim efektem, jednak zgodnie piszą, że w jasnoróżowych włosach Kasia wygląda bardzo dziewczęco.

Cudny kolor! Ale Tobie to chyba w każdym byłoby pięknie.
Kasia! Wyglądasz jak milion dolców!
Wow normalnie aż krzyknęłam to w pracy na głos widząc! Kosmos! Najlepsza metamorfoza.

Podzielacie ich entuzjazm, czy woleliście Kasię w blond wydaniu?

RG