Apoloniusz Tajner z młodszą o 37 lat partnerką. Nie szczędzili sobie czułości, a uśmiech nie schodził z ich twarzy

Apoloniusz Tajner pojawił się na czwartkowym pokazie kolekcji sportowej. Towarzyszyła mu partnerka, Izabela Podolec. Para nie szczędziła sobie czułości.

Apoloniusz Tajner nieczęsto pokazuje się na salonach ze swoją młodszą o 37 lat partnerką, Izabelą Podolec. Jednak w czwartkowy wieczór para pojawiła się w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie na pokazie najnowszej kolekcji sportowej 4F. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Chętnie pozowali fotoreporterom, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy.

Izabela Podolec pojawiła się w ciemnych dżinsach, do których założyła elegancką, niebieską koszulę oraz czarne szpilki. Apoloniusz Tajner postawił na podobny styl i zbliżoną kolorystykę. Przy okazji zaprezentował nową, szczuplejszą sylwetkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Tajner i jego młoda partnerka poznali się w 2009 roku. Pierwszy raz oficjalnie pokazali się podczas Turnieju Czterech Skoczni na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 pojawili się razem na Balu Mistrzów Sportu. Ich relacja ze względu na dużą różnicę wieku od samego początku budzi wiele kontrowersji.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.