Znasz polski show-biznes? Udowodnij! Pytamy o najpopularniejsze pary celebrytów

1 / 10

Anna i Robert Lewandowscy to obecnie jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Są razem od studiów, a kilka lat temu w ich życiu pojawiła się córeczka. Jak ma na imię dziewczynka?

2 / 10

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem przez kilkanaście lat, a fani ich uwielbiali. Związek jednak nie przetrwał i para oficjalnie rozeszła się w roku:

3 / 10

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają jednego wspólnego syna o imieniu Henryk.

4 / 10

Związek Michała i Aleksandry Żebrowskich budzi sporo emocji ze względu na ich różnicę wieku. Co więcej, Żebrowski poznał przyszłą żonę, gdy ta miała:

5 / 10

Ta para poznała się w Watykanie podczas pogrzebu papieża Jana Pawła II, chociaż on już wtedy był jej fanem od wielu lat. To małżeństwo to:

6 / 10

Kinga Rusin obecnie jest w związku z Markiem Kujawą, ale wcześniej była już zamężna w latach 1994-2006. Jej pierwszym mężem był:

7 / 10

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski pobrali się w 2008 roku, ale poznali się dużo wcześniej. W którym roku dokładnie?

8 / 10

Edyta i Cezary Pazurowie poznali się w 2007 roku podczas:

9 / 10

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan dotychczas doczekali się:

10 / 10

Jako bonus pytanie nie do końca związane z show-biznesem, ale ta para też jest znana i zasługuje na uwagę. Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda w 2024 roku obchodzili:

Te związki przyciągnęły uwagę milionów Polaków. A ty jak uważnie śledziłeś ich losy?
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.