Ile żon miał Michał Wiśniewski i czyj pies był zamieszany w aferę narkotykową? Sprawdź się w quizie Plotka!

1 / 10

Doda od zawsze słynęła z ciętych i błyskotliwych wypowiedzi. Okazuje się, że z czasem oprócz ostrego języka, nie zmienił się także jej gust filmowy. W porównaniu wywiadów z 2007 roku i 2017 roku dla Plotka potwierdziła, że jej ulubione filmy to:

2 / 10

Show-biznes słynnie z głośnych rozstań. Do jednych z nich z pewnością można zaliczyć koniec związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Pamiętacie, kiedy był ich ślub?

3 / 10

Swego czasu Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy jeszcze Szulim) wypowiedziała się krytycznie na temat swoich początków w telewizji. Jak w 2013 roku nazwała siebie dziennikarka?

4 / 10

Edyta Górniak przez 15 lat kariery zaliczyła niejedną wpadkę. Jedną z najgłośniejszych była ta podczas premiery płyty "MY", która odbyła się 14 lutego 2012 roku w salonie Empik. Diwa zapomniała wtedy tekstu piosenki. Jakiej?

5 / 10

Czym byliby artyści bez dobrych menadżerów. Wie o tym na pewno Maja Sablewska, która zanim została influencerką i doradczynią wizerunkową, to spełniała się w tejże roli. Które gwiazdy powierzyły jej swoją karierę?

6 / 10

Mało kto wie, że Małgorzata Rozenek pierwszy debiut telewizyjny zaliczyła w roku 2007, kiedy powstał Plotek. Gwiazda wystąpiła wtedy gościnnie w programie:

7 / 10

Każdy ma coś za uszami, ale kto by się spodziewał, że nawet niewinnego pieska znanej gwiazdy show-biznesu można oskarżyć o przestępstwo. Czyj futrzak otrzymał przesyłkę zza oceanu z 66 gramami marihuany w paczce?

8 / 10

Trudno zapomnieć o słynnej pozycji wydanej przez znanego i lubianego mężczyznę "Jak dobrze wyglądać po 40-tce" w 2010 roku. Kto był autorem tego "przełomowego" dzieła napisanego w kryzysie wieku średniego?

9 / 10

Każdy wie, że Michał Wiśniewski jest kochliwym artystą. Wokalista w ciągu swojej kariery miał wiele wybranek serca. Ile żon miał słynny frontman zespołu Ich Troje?

10 / 10

10 maja 2022 roku rozpoczął się 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Mało kto pamięta, że w 2007 roku, kiedy powstawał Plotek, Polskę reprezentował podczas wydarzenia iście światowy zespół. O kim mowa?

Plotek w tym miesiącu kończy 15 lat. Wróćcie razem z nami do 2007 roku, kiedy wszystko się zaczęło. A jest co wspominać!
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.