Najśmieszniejsze cytaty i wpadki gwiazd. Potrafisz wskazać autora tych złotych myśli?

1 / 15

"Śmierdzi kwasem w taki sposób, jakby się spociła... kobieta pracująca... albo Austriaczka... piorąca bieliznę nad rzeką" - autorką tych słów jest znana restauratorka:

2 / 15

"To gdzie w tym roku jest ten Festiwal w Cannes?" (wiadomo, że w Gdyni):

3 / 15

"Wyjeżdżam do wielu zamorskich krajów, na przykład do Kanady":

4 / 15

"Czuję się najlepiej, gdy jestem szczęśliwa" - też tak macie? Ja na pewno ;)

5 / 15

"Kiedy oglądam telewizję i widzę te biedne dzieci głodujące na całym świecie, nie mogę powstrzymać łez. Też chciałabym być taka chuda, ale bez tych wszystkich much, śmierci i temu podobnych":

6 / 15

Perfekcyjna pani domu udzieliła Polkom ciekawej porady - "Nie czekamy, aż woda sama spłynie. Wycieramy do sucha. Dlaczego? Dlatego, że woda przyciąga brud":

7 / 15

"Mam fajny tyłek i bardzo mi się podobają moje nogi i mam cudowne spojrzenie, gdy sobie patrzę w lusterko". Grunt to być skromnym ;)

8 / 15

"Naprawdę nigdy nie chciałam pojechać do Japonii. Po prostu dlatego, że nie lubię jeść ryb. I wiem, że jest to bardzo popularne tam w Afryce":

9 / 15

"Jestem zafascynowany powietrzem. Jeśli usunąłbyś całe powietrze z nieba, wszystkie ptaki spadłyby na ziemię. Samoloty też" (może lepiej tego nie sprawdzajmy...):

10 / 15

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" ostrzegła - "2,5 mln Polaków cierpi na erekcję" (obawiam się, że problem jest poważniejszy ;)):

11 / 15

Czasem zapowiadanie pogody to też wyzwanie - "Pogoda poprawi się, pogorszy się, tak - poprawi się. Kurde, zły poniedziałek":

12 / 15

"Mam nadzieję, że moje dziecko będzie dobrym katolikiem jak ja" (też macie wątpliwości? :D)

13 / 15

Tego uczucia nie zazdroszczę - "Kiedy przestajemy się czuć jak ryba w wodzie, a zaczynamy jak ryba w garnku z klejem, to trzeba coś zmienić - nawet uciec przez okno":

14 / 15

"Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną część swojego życia" (istotnie!):

15 / 15

"Co do konopi no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną. Ale czy marihuana jest z konopi? Chyba nie... ja nic na ten temat nie wiem":