Celia Jaunat

Celia Jaunat

Celia Jaunat jest francuską modelką i blogerką. W Polsce stała się znana za sprawą sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Od kilku lat jest związana z polskim piłkarzem – Grzegorzem Krychowiakem. Para jest zaangażowana w pomoc charytatywną, wspomaga między innymi Szlachetną Paczkę.

Imię i nazwisko: Celia Jaunat
Facebok: facebook.com/celiajaunatunofficial
Instagram: @celiajaunat
Zawód: modelka

Kim jest Celia Jaunat?

Celia Jaunat jest modelką francuskiego pochodzenia. W Polsce stała się znana za sprawą związku z piłkarzem występującym we francuskim klubie Paris Saint-Germain, Grzegorzem Krychowiakiem. Dodatkowo zdobyła popularność dzięki temu, że pojawiła się na okładce magazynu dla mężczyzn CKM. Poza tym Celia prowadzi bloga i śledzi najnowsze trendy modowe.

Związek Celii Jaunat z Grzegorzem Krychowiakiem

Celia Jaunat jest związana z polskim piłkarzem już około sześć lat. W 2016 roku para przeżywała kryzys, jednak nie trwał on długo. Wkrótce po kłótni para wyjechała na wakacje, gdzie mogli odpocząć i wszystko sobie wyjaśnić. Podczas wakacji para obchodziła piątą rocznicę związku, o czym poinformowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Mimo, że para jest już razem od dłuższego czasu, Grzegorz Krychowiak w październiku 2016 roku przyznał, że nie będzie się spieszył z zaręczynami. W grudniu 2016 roku Grzegorz Krychowiak na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych piłkarz poprosił fanów o pomoc w wyborze imion dzieci. W związku z tym Internet obiegły plotki, że Celia Jaunat jest w ciąży. Jak się jednak okazało, para nie spodziewa się dziecka, a imiona podane przez fanów miały na celu pomoc w wybraniu dzieci, którym Jaunat i Krychowiak ufundowali udział w Akademii Przyszłości. To nie jedyny gest sławnej pary mający na celu pomoc dzieciom. Celia i Grzegorz wzięli udział w akcji Szlachetnej Paczki, w ramach której spotkali się i wsparli potrzebującą rodzinę zmagającą się z niepełnosprawnością córki.

celia juanat

Więcej o:

celia juanat

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.