Ciepłe kraje? Wiadomo. Ale gwiazdy nie zawsze wyjeżdżają daleko. Niektóre kierunki zaskakują

Ibiza, Barcelona, Marbella - między innymi te hiszpańskie miasta upodobały sobie gwiazdy na tegoroczny, wakacyjny odpoczynek. Ale nie tylko zagraniczne kurorty cieszą się popularnością. Anna i Robert Lewandowscy postanowili lipiec spędzić na Warmii i Mazurach, a Trybson i Eliza? Zdziwicie się. Zobacz, gdzie jeszcze można było spotkać znane osoby.
Mariah Carey Mariah Carey Bulls

Mariah Carey

Mariah Carey i jej nowy chłopak, miliarder James Packer na początku lipca wybrali się na Ibizę. Para wypoczywała korzystając ze wszelkich dobrodziejstw, jakie oferował ogromny i luksusowy jacht Packera.

Filip Chajzer Filip Chajzer Facebook.com/filipchajzer

Filip Chajzer

Dziennikarz nie zapomina o polskich "akcentach" na wakacjach w Nowym Jorku. Na Facebooku regularnie wstawia zdjęcia z amerykańskiej wycieczki. Fotka z białych skarpetkach i klapkach zrobiła prawdziwą furorę wśród jego fanów.

Scott Disick Scott Disick East News

Scott Disick

Były już partner najstarszej z Kardashianek - Kourtney bawił się w południowej Francji. Na wakacjach towarzyszyła mu jego była dziewczyna, stylistka Chloe Bartoli. Wymowne zdjęcia z kochanką obiegły świat i dotarły także do samej Kourtney, która... zakończyła związek z niewiernym ukochanym.

Trybson i Eliza Trybson i Eliza Facebook.com/elizawarsawshoremtv

Trybson i Eliza

Byli uczestnicy "Warsaw Shore" po słonecznych wczasach spędzonych na Krecie, wybrali się w podróż po Polsce. Celem ich wyprawy stał się Licheń, w którym znajduje się słynne sanktuarium maryjne. Para pojechała tam, aby "wyciszyć się i pomodlić".

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram.com/jemerced

Jessica Mercedes

Blogerka modowa często podróżuje. Tym razem wybrała się do słonecznej Barcelony.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Mistrzyni karate i piłkarz zakochali się w mazurskiej miejscowości Stanclewo. Para wykupiła tam działkę, a na tegoroczne wakacje zaprosili też koszykarza, Marcina Gortata, który trenował wrzucanie piłki do kosza razem z Anną Lewandowską.

Eva Longoria Eva Longoria East News

Eva Longoria

Amerykańska aktorka do hiszpańskiej Marbellii wybrała się w celach zawodowych. Jednak w przerwach od pracy oddawała się błogiemu plażowaniu i kąpielom w morzu.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak Karolina Malinowska i Olivier Janiak Instagram.com/karolamalina

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Modelka i dziennikarz uwielbiają polskie morze. Do Pobierowa przyjechali już drugi raz w tym roku. Oboje chętnie korzystają z uroków bałtyckiej plaży.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny Instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Wokalistka i bramkarz urządzili sobie rajskie wakacje. Na początku lipca wybrali się do Tajlandii, a zdjęcia z Bangkoku chętnie zamieszczali w sieci. Kilka dni później wybrali się na Malediwy.

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Instagram.com/magdalenamielcarz

Magdalena Mielcarz

Piękna modelka uwielbia zagraniczne podróże. W tym roku na wakacyjny odpoczynek wybrała się nad jezioro Lago di Como, położone w północnych Włoszech.

Sienna Miller Sienna Miller East News

Sienna Miller

Aktorka razem ze swoją rodziną, partnerem Tomem Sturridgem i córką Marlow wybrała się na Ibizę. Cała trójka bawiła się na plaży, a 33-letnia Sienna olśniewała perfekcyjną figurą, którą wspaniale eksponowało bikini.

Monika Olejnik Monika Olejnik Facebook.com/monikaolejnik

Monika Olejnik

Dziennikarka na zasłużony urlop pojechała do Rzymu.

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio Tomasz Barański, Klaudia Halejcio Screen z Facebook.com/tomasz.baranski.official.fanpage/Screen z Instagram.com/Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Choć para długo nie chciała przyznać się, że na wakacje pojechała razem, to jednak zdradziły ich wspólne zdjęcia. A skoro byli razem w Tajlandii, to fotografie musiały być wręcz bajkowe.

 

Beata Ścibakówna Beata Ścibakówna Plotek exclusive

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna wraz z Janem Englertem na początku lipca wybrali się do Sopotu. Aktorka w pełni korzystała z uroków słonecznej pogody w nadmorskim kurorcie i spędzała czas na beztroskim opalaniu się.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram.com/natalisiwiec_official

Natalia Siwiec

Modelka kocha nie tylko zagraniczne podróże, docenia też polskie, nadmorskie miasto. W sopockiej Zatoce Sztuki wyginała "śmiało ciało" i korzystała z upalnej pogody.