Polki nago

Polki nago

Polki nago to nadal dosyć kontrowersyjny temat. Chociaż jesteśmy oswojeni z nagością to nadal rozbierane sceny i rozbierane sesje zdjęciowe gwiazd budzą spore kontrowersje. A celebrytek Polek, które wystąpiły nago jest sporo i ich grono się stale powiększa.

Polki nago w kolorowej prasie i prywatnie

Moda, która przyszła z Zachodu spowodowała, że obecnie większość polskich celebrytek ma na swoim koncie rozbierają sesję w kolorowym magazynie. Najwięcej z nich rozebrało się dla magazynu Playboy. Okładkę słynnego magazynu dla panów zdobiły zdjęcia m.in. Kasi Glinki, Anny Muchy, Joanny Brodzik, Edyty Górniak, Dody, Joanny Krupy czy Aleksandry Szwed. To tylko nieliczne z grona nazwisk polskich celebrytek, które rozebrały się przed obiektywem aparatu. Również magazyn CKM namówił wiele słynnych Polek do wystąpienia w rozbieranej sesji.
Moda na pokazywanie więcej niż zazwyczaj zatacza coraz większe kręgi. Oprócz pozowanych sesji celebrytki lubią się dzielić również prywatnymi zdjęciami, które nie pozostawiają zbyt wiele dla wyobraźni. Na Instagrama rozbierane zdjęcia wrzuciły m.in. Natalia Siwiec czy Joanna Krupa. Część fanów zdecydowanie gani tego typu zachowania komentując, że pewne granice nie powinny zostać przekroczone.

Polki nago w filmach

Towarzysząca nam obecnie na każdym kroku nagość sprawia, że ta ukazana na ekranach kin już nie szokuje aż tak bardzo. Dużo ciężej miały aktorki starszego pokolenia, które jako pierwsze odsłaniały swoje wdzięki. W 1951 roku aktorka Hanna Skarżanka wywołała skandal pokazując nagie piersi w filmie "Młodość Chopina". Pomimo tego w jej ślady poszło wiele polskich aktorek. Anna Dymna, Beata Tyszkiewicz, Maria Probosz, a następnie Katarzyna Figura, Grażyna Szapołowska, Agnieszka Włodarczyk, Anna Mucha, Joanna Brodzik i wiele innych polskich aktorek nie szokowały już tak bardzo występami w rozbieranych scenach.

polki nago

Więcej o:

polki nago

  • Znane polki nago - kto odsłonił więcej niż zazwyczaj?

    zdobiła również diwa polskiej sceny muzycznej - Edyta Górniak. Rozbierane sesje gwiazd można także było niejednokrotnie podziwiać w magazynie CKM. Pozowały dla niego m.in. Dorota Gardias, Mandaryna, Doda, Sasha Strunik, Joanna Majstrak oraz Paula. Znane polki nago - zdjęcia prywatne Wydaje się, że w

  • Linki październik

    krawata winda do nieba wszystko na temat seksu zegarki reserved znane polki nago ile rosnie broda