Gwiazdy tańczą na lodzie - miłość i zazdrość! Zobacz galerię!

Stare przysłowie mówi, że nie ma miłości bez zazdrości. Partnerzy życiowi uczestników programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" są tak bardzo zazdrośni o swoich partnerów, że przychodzą na wszystkie próby do programu. Zobacz galerię zdjęć!  

Piotr Zelt tańczy w parze z Agnieszką Dulej, której mąż po każdym treningu pary robi żonie awantury. Znajomy pary powiedział "Super Expressowi", że oni są małżeństwem dopiero od półtora miesiąca.

To oczywiste, że mężczyzna jest o nią tak zazdrosny. Może to i miłe, ale w granicach rozsądku.

No właśnie czy to już nie jest "chora zazdrość"?

Agnieszka na każdej próbie jest skrępowana obecnością męża i przez to nie może skupić się na treningach.

Informator gazety powiedział, że pewnego dnia nakazano ochronie wyprowadzenie męża tancerki.

Od tej pory nie ma on wstępu na treningi. A przecież to tylko taniec. Poza tym Piotr ma żonę, a Agnieszka męża...

Łatwego życie nie ma też Marysia Sadowska , której chłopak również przychodzi na każdą próbę. Wszystko przez plotki o rzekomym romansie piosenkarki i łyżwiarza Rogera Lubicz-Sawickiego.

OMI/TVP

Osoby, które obserwują poczynania gwiazd w trakcie treningów do programu opowiedziały "Super Expressowi" o zachowaniu Uli Dębskiej (przyjaciółki lub dziewczyny - Rafała Mroczka ).

Dziewczyna, można powiedzieć, prześladuje Rafała Mroczka. Nie występuje w programie, a jest zawsze tam, gdzie on. I zapewne marzy, by choć przez chwilę zająć miejsce łyżwiarki, z którą tańczy aktor.

Podczas gdy Ula marzy o tym, żeby być na miejscu Anety - partnerki Rafała, większość mężczyzn obserwujących próby gwiazdy myśli tylko o tym, żeby być Łukaszem Jóźwiakiem.

W końcu, który mężczyzna nie chciałby tańczyć z Ewą Sonnet?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.