Nie był to zwykły mecz. Od początku było wiadomo, że oczy wszystkich będą zwrócone na Davida Beckhama, chociaż jego sobotni debiut do końca stał pod znakiem zapytania, ponieważ wciąż jeszcze leczy kontuzję kostki.
Jednak piłkarz pojawił się na boisku na całe 12 minut i to wystarczyło, żeby zdobył sobie sympatię wszystkich zgromadzonych na trybunach Home Depot Center.
W specjalnej loży dla vipów obowiązkowo zasiadła Victoria Beckham i trzej synowie Brooklyn, Romeo i Cruz. W pierwszym rzędzie pojawiła się także najlepsza amerykańska przyjaciółka Victorii - Katie Holmes z córeczką Suri. Okazji zobaczenia na żywo Beckhama nie przepuściły także inne hollywoodzkie celebrities, jak Jennifer Love Hewitt i Eva Longoria , która odkąd związała się (a niedawno nawet wzięła ślub ) z zawodnikiem drużyny San Antonio Spurs, Tony'm Parkerem , zwykle wybiera mecze koszykówki.
Grę Beckhama podziwiał także sam gubernator Kalifornii, były aktor Arnold Schwarzenegger.
Mimo 12-minutowej gry Davida Beckhama, Los Angeles Galaxy przegrało z drużyną Chelsea 0-1. Na szczęście był to tylko towarzyski mecz.
Obejrzyjcie naszą galerię, jak piękny Becks prezentował się po raz pierwszy na murawie amerykańskiego boiska i jak kibicowały mu gwiazdy.