Sandra Kubicka w bikini. Szczególny zachwyt budzi jej pupa. "Niedorzecznie niesamowita, prawie idealna". Skomentowała to

Ma 21 lat, urodziła się w Polsce i z dużym prawdopodobieństwem zostanie nowym aniołkiem Victoria's Secret. A nawet jeśli nie, to Sandra Kubicka już odniosła spory sukces, a patrzenie na jej zdjęcia, do których pozuje w bikini to prawdziwa przyjemność. Podobnego zdania jest jeden z zagranicznych portali, który zachwycił się naszym "towarem eksportowym".

1.

Sandra Kubicka to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk (i ciał) w świecie modelingu. Mówi, że o tym, że 21-letnia Polka wystąpi w wielkim w pokazie bielizny Victoria's Secret, który odbędzie się już 10 listopada. Czy tak się stanie, na razie nie wiadomo, ale my już możemy podziwiać jej figurę w bikini. Kubicka w środę odpoczywała bowiem na plaży w Miami.

2.

Kubicka przedstawia się jako "Kubika", urodziła się w Łodzi, obecnie mieszka w Miami i już zawróciła w głowie zagranicznym dziennikarzom. I to dosłownie, bo autorzy newsa w portalu Mancave.cbslocal.com zadeklarowali jej miłość. "Jest taka zabawna gra. Zobacz, jak długo zajmie Ci oglądanie jej wywiadu, zanim się w niej nie zakochasz. Rekord w naszym biurze to 28 sekund, a to tylko dlatego, że ten, który zawyżał średnią niedawno został wdowcem" - pisał autor.

3.

Autor Popoholic.com dosłownie piał z zachwytu nad jej figurą, ale był pod szczególnym wrażeniem jej pupy. "Pokazała swoje szalenie seksowne ciało, a zwłaszcza swoją niedorzecznie niesamowitą pupę" - pisał. "O Mój Boże! Jest niebywale gorąca. Jej ciało jest cudowne, ale ta pupa jest prawie perfekcyjna" - kontynuował zachwyty.

4.

Modelka ma do siebie dystans. Na swoim Instagramie zamieściła screeny newsów na portalach, które opublikowały jej zdjęcia. "Obudziło mnie milion SMS-ów , bo moja pupa jest w całym internecie" - napisała.

5.

Instagram kontra rzeczywistość? Tu akurat nie ma różnicy. Na obu zdjęciach Kubicka prezentuje się rewelacyjnie.

6.

Poza posiadaniem świetnego ciała, Kubicka jest po prostu śliczną dziewczyną o ślicznej twarzy.

7.

Równie niedorzeczny, co jej idealna figura, jest fakt, że Sandra Kubicka jest "prawie" zwykłą dziewczyną ze zwykłymi słabościami. "Moja 'guilty pleasure' to Nutella. Potrafię zjeść cały słoik naraz" - powiedziała w wywiadzie w PromGirl.com .

8.

A jak sprawdza się jej skąpe bikini w kąpieli? Proszę bardzo.

9.

Sandra Kubicka ma już na swoim koncie pracę dla Victoria's Secret, Bonprix i Nordstrom. Według plotek ma spore szanse na to, by wystąpić w wielkim pokazie Victoria's Secret i dołączyć do grona jego aniołków. Ona sama skomentowała to tak na Instagramie: "Ja o tym nie powiedziałam ani słowa, ale już wszyscy wiedzą, więc... Zostałam dziś zaproszona przez Victoria's Secret, żeby poznać ich osobiście, co dla mnie już jest wielką sprawą. Jeśli nie powiedzie mi się w końcówce, a marzę o tym, by mi się powiodło, już teraz czuję, że osiągnęłam tak wiele, tylko przez to, że brano mnie pod uwagę. Życzcie mi powodzenia. Miasto marzeń, Nowy Jork" - napisała.

10.

Tak Kubicka wygląda w reklamie bielizny Love Haus Love (po lewej), tak w bikini na selfie, które wrzuca na Instagram (w środku), a tak w obiektywie paparazzo. Jak najlepiej?

Więcej o: