Blake Lively w bikini 10 miesięcy po urodzeniu dziecka. Brzuch robi wrażenie, ale spójrzcie, jak urosły jej piersi

Blake Lively została sfotografowana w skąpym bikini w trakcie zdjęć do jej najnowszego filmu w Australii. Aktorka może się pochwalić idealną figurą zaledwie 10 miesięcy po porodzie. Jenak naszą uwagę zwróciły naszym zdaniem większe piersi. Zobaczcie, jak się prezentowała w bikini.

1.

Blake Lively co prawda nie odpoczywała na plaży, ale była w pracy - tak właśnie prezentowała się na planie filmu "The Shallows", ale jedno nie ulega wątpliwości - w skąpym bikini wyglądała rewelacyjnie. To jak szybko odzyskała figurę po ciąży jest doprawdy zaskakujące. Przypomnijmy, że córka aktorki i jej męża, Ryana Reynoldsa, przyszła na świat w grudniu 2014 roku, a więc 10 miesięcy temu. Jednak my zwróciliśmy uwagę na piersi Lively, które teraz sprawiają wrażenie większych.

2.

Patrząc na zdjęcia z planu filmowego, jesteśmy pewni, że rezultat będzie równie apetyczny. Wobec tych ujęć obojętny nie mógł być także portal "Daily Mail": "Pokazała swoją niesamowitą figurę. Trudno uwierzyć, że była w ciąży raptem 10 miesięcy temu" - pisał.

3.

Aktorka wcale nie skupiła się na odzyskaniu sylwetki sprzed ciąży. "Schudnięcie to nie było coś, na co poświęciłam dużo czasu i na czym się skupiłam. Gdy urodzisz dziecko, chodzi o to, by  dobrze się odżywiać, bo wszystko co jesz, trafia prosto do jej organizmu [przez karmienie piersią]. Twoje ciało przechodzi dużo po ciąży i porodzie, więc delikatne treningi sprawiają, że czujesz się lepiej" - mówiła w kwietniu w "Daily Mail".

4.

Nie tylko brzuch robi wrażenie, teraz aktorka może się tez pochwalić zgrabnymi i umięśnionymi nogami.

5.

9.

To jak szybko odzyskała figurę po ciąży naprawdę robi wrażenie.

10.

Przeprowadziliśmy małe śledztwo. Tak jej piersi wyglądały jeszcze w lipcu. Faktycznie większe?

Instagram.com/blakelively

11.

Aktorka ma lepsza figurę niż przed urodzeniem dziecka, a jej piersi wyglądają na większe/ Tak prezentowała się na plaży w 2008 roku, a tak teraz.

12.

Być może wrażenie większych piersi to po prostu zasługa dobrego stanika.

Więcej o: