Gra w serialowym hicie, ale jej nazwisko może Wam za wiele nie mówić. Za to w bikini wygląda ZJAWISKOWO

Janel Parrish ma 26 lat, pochodzi z Hawajów, a sławę przyniósł jej serial "Słodkie kłamstewka", w którym gra od 2010 roku. Jej imię i nazwisko nic wam nie mówią? Gdy zobaczycie, jak prezentuje się w bikini, z pewnością zapragniecie poznać ją bliżej.

1.

Janel Parrish razem z chłopakiem odpoczywała na plaży na Hawajach. Paparazzo uwiecznił moment, gdy miała na sobie skąpe czarne bikini podkreślające jest zjawiskową figurę. Choć aktorka w Polsce nie zdobyła może dużej sławy, zagranicą cieszy się olbrzymią popularnością. Fani pokochali ją za rolę Mony Vanderwall w serialu "Słodkie kłamstewka", w którym gra od 2010 roku. Aktorka tak doskonale wcieliła się w tę postać, że otrzymała dwie nagrody Teen Choice w kategorii 'Ulubiony czarny charakter telewizyjny'.

2.

Poza tym, że świetnie wciela się w czarny charakter, gołym okiem widać, że ma zjawiskową figurę. Tym, jak prezentowała się w bikini zachwyciły się dosłownie wszystkie największe zagraniczne portale show-biznesowe. "Gwiazda >Słodkich Kłamstewek< prezentuje swoje wyrzeźbione ciało w bikini" - opisał 'Daily Mail'. "Pokazała swoje małe ciałko w bikini" - nawiązał do tytułu serialu, w którym występuje portal People.com. I dodał. '26-latka wyglądała smukło'.

3.

'To była dla niej doskonała okazja do rozebrania się do maleńkiego dwuczęściowego kostiumu i pokazania swojej figury - opisał Mirror.co.uk.

4.

Janel Parrish towarzyszył chłopak Justin Altamura, basista zespołu The Iron Heart. Para spotyka się podobno od początku tego roku. Janel Parrish nie ukrywa, że jest z nim szczęśliwa. "Raj z tym jedynym" - podpisała zdjęcie z plaży, które zamieściła na Instagramie.

5.

A propos jej ukochanego, to właśnie on miał takie widoki na wyciągnięcie ręki. Aktorka sama zażartowała z siebie i na Instagramie zamieściła jedno ze zdjęć z plaży, którego głównym punktem są jej zgrabne pośladki. Podpisała je: "Cóż, ten moment, gdy paparazzi przyłapują twojego chłopaka na mówieniu: >Podoba mi się twoje bikini<".

6.

W 2014 roku Janel Parrish wzięła udział w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zaskarbiła sobie dużą sympatię widzów, bo zajęła 3 miejsce.

7.

Aktorka świetnie bawiła się na plaży. Na swoim profilu na Instagramie udokumentowała te szczęśliwe chwile. "Niech to przejdzie do historii jako mój ulubiony dzień. Piękna plaża... Mój piękny mężczyzna... Życie jest dobre" - podpisała zdjęcie. Czego chcieć więcej? Podobnego zdania jest portal Uk.eonline.com. "Dwoje pięknych ludzi na plaży? Każde zdjęcie jest bezcenne" - skomentował.

8.

Parrish zamieściła na Instagramie zdjęcia z plaży, które para zrobiła sobie nawzajem. Ich oczami ten dzień wyglądał nieco inaczej niż oczami paparazzi. "On uchwycił mnie" - podpisała zdjęcie, na którym widzimy jej rozmazaną sylwetkę. "Ja uchwyciłam jego" - to z kolei podpis pod zdjęciem, na którym widzimy jej ukochanego na tle zachodzącego słońca.

Więcej o: