Shakira w sesji z synem. My nie możemy jednak oderwać wzroku od jej figury. Naprawdę urodziła dwoje dzieci?!

Shakira wzięła udział w sesji zdjęciowej nad hiszpańskim wybrzeżem Tossa de Mar. Większe wrażenie od bajecznych okoliczności przyrody robił starannie wyrzeźbiony brzuch wokalistki i jej zgrabna figura, którą może się pochwalić zaledwie 8 miesięcy po porodzie. Podczas sesji towarzyszył jej dwuletni syn, Milan.

1

Shakira odziana w seksowne bikini i sukienkę prezentowała taniec brzucha, ale to, co przede wszystkim rzucało się w oczy,  to jej bardzo szczupła figura, którą błyskawicznie odzyskała zaledwie 8 miesięcy po porodzie. Drugi syn gwiazdy, Sasha, przyszedł na świat 29 stycznia. Jej płaskim brzuchem jednogłośnie zachwyciły się zagraniczne portale, które nie skąpiły jej komplementów. "Pokazała niesamowity ABS, gdy tańczyła w skąpym bikini" - zatytułował Mirror.com.

2.

Portal nawiązał do jej hitu z 2006 roku "Hips Don't Lie" [z ang. "Biodra nie kłamią"]: "Jej wyrzeźbiony brzuch z pewnością nie kłamie" - pisał Mirrror.com. "Pokazała godną pozazdroszczenia figurę" - dodał. "Shakira popisuje się swoim doskonałym ABS-em zaledwie 8 miesięcy po porodzie" - chwalił z kolei Etonline.com

3. Portal Etonline.com zwrócił uwagę na to, że wokalistka w ogóle się nie starzeje, a jej wygląd przez lata niemal się nie zmienił. "Czy Shakira znalazła sekret na niestarzenie się?" - zastanawiał się.

4.

Na sesji wokalistce towarzyszył jej 2-letni syn Milan. Portal "Daily Mail" nie krył zachwytu. "Shakira jest wielozadaniową mamą. Udowodniła, że potrafi z powodzeniem połączyć karierę gwiazdy pop z obowiązkami mamy".

5.

Wizyta na hiszpańskiej plaży przysporzyła chłopcu sporo radości. "Od pracy oderwała się tylko po to, by zająć się swoim 2-letnim synem Milanem" - opisał "Daily Mail".

6.

Shakira i Gerard Piqué maja dwóch synów. Milan przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku.

7.

Pod wrażeniem stroju Shakiry był "Daily Mail".  "Wyglądała rewelacyjnie w złotym bikini" - opisał.

8.

Tak Shakira prezentowała się w trakcie sesji zdjęciowej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.