Joanna Krupa w bikini. Na co tak się patrzy jej mąż? Gdy się odwróciła, zrozumieliśmy to zainteresowanie

Joanna Krupa w kusym bikini odpoczywała na plaży nad oceanem. Niby widok jak co dzień, ale nas zaciekawiła mina jej męża. W co się tak uważnie wpatrywał? Gdy modelka się odwróciła, jego "zafrapowanie" stało się w pełni zrozumiałe.

2.

Joanna Krupa i jej mąż Romain Zago odpoczywali w niedzielę na plaży Miami i pluskali się w oceanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu ich wodne szaleństwa nie należą do rzadkości. To w zasadzie część ich "obowiązków zawodowych". "Zapomnij o pracy od 9 do 17. Praca gwiazdy reality show polega na czymś więcej niż tylko wyglądaniu dobrze podczas kłótni z przyjaciółmi. Nawet poza zdjęciami, Joanna jest ciągle zajęta pozowaniem" - żartował sobie z powagi jej zawodu portal "Daily Mail". Jednak my zwróciliśmy uwagę na specyficzny wyraz, który malował się na twarzy jej męża. Nie trzeba było długo czekać, by jego powód stał się jasny.

3. Wystarczyło, że Joanna Kupa się odwróciła, a nie dziwimy się Romainowi Zago. Jej bikini było nie tylko skąpe, ale też wyjątkowo mocno podkreślało jej kształtne pośladki. "Polska modelka stała się mokra i dzika w swoim naturalnym środowisku czyli na lokalnej plaży" - barwnie opisał tę sytuację "Daily Mail".

4. Tego dnia Joanna Krupa wybrała bikini marki Beach Bunny. Za model Cote D'azur trzeba zapłacić 205 dolarów czyli ok 761 zł. Najwyraźniej jest warte swojej ceny. "Wygląda na to, że polska modelka zawsze czuje się swobodniej w seksownym stroju kąpielowych niż w markowej sukience" - skomentował nie bez przekąsu "Daily Mail".

5. Na plaży nie mogło zabraknąć nieodzownych czułości z mężem. Przy okazji, w takiej pozycji, cała uwaga znów skupiła się na krągłych pośladkach Krupy. Przypadek? Nie sądzimy.

6. Pobyt na plaży, a także wszelkie wypukłości na ciele Krupy, pieczołowicie dokumentował jej mąż swoim telefonem.

7. Para robiła też masę selfie. Nie wiemy, jak wyglądał efekt, za to Krupa na Instagramie zamieściła wideo, na którym widać, jak oboje kręcą filmy. Nawet w tej sytuacji, Romain Zago skorzystał z możliwości spojrzenia na strategiczną część ciała swojej małżonki. W trakcie nagrywania wideo, doszło do małej małżeńskiej sprzeczki, bo mąż Krupy załapał się do kadru. "Zazdrosna! Odejdź! Dlaczego zawsze musisz być na moim wideo?" - złościła się celebrytka.

8.

Po skończonej zabawie Krupa i jej mąż wrócili z plaży. Celebrytka tym razem zrezygnowała z zakładania jakiejkolwiek góry od bikini.

9.

Kilka dni wcześniej, bo w piątek, Joanna Krupa również odpoczywała na plaży. Tego dnia miała na sobie inne bikini - model Crochet Festival Balconette należał do nieco droższych - trzeba zapłacić za niego 157 funtów czyli prawie 900 zł. Figle nad oceanem celebrytka skomentowała na swoim profilu na Instagramie. "Dzień pełen zabawy na plaży. Miałam szalony tydzień, więc potrzebowała trochę czasu tylko dla SIEBIE" - napisała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.