Jola Rutowicz w nowej sesji. Myśleliście, że to był koniec zmian? To, co zobaczycie, zmieni wasze życie bezpowrotnie

Jola Rutowicz już w styczniu tego roku zaskoczyła na salonach nowym kolorem włosów - platynowym blondem. Jednak ta zmiana była niczym w porównaniu do metamorfozy, którą przeszła teraz. W sesji dla "Promo Magazine" pozuje jak prawdziwa modelka, a ciuchów, które ma na sobie nie powstydziłaby się sama Anja Rubik. Zobaczcie, jak wygląda.

1 Jola Rutowicz pozująca z gracją godną prawdziwej modelki? Też nie byliśmy w stanie w to uwierzyć, dopóki nie zobaczyliśmy tego na własne oczy. Sesja Jolanty (już nie Joli!) Rutowicz zatytułowana "End of Creation" ukazała się w amerykańskim magazynie "Promo Magazine". Zdjęcia wykonał Michał Bobrowicz, zaś za stylizację odpowiedzialny jest stylista Björn Svenson. Współpracę możemy uznać za udaną, bo zakończyła się ogromną przemianą słynącej niegdyś z uwielbienia do sztucznej skóry modelki. Cieszy się z niej sama zainteresowana. "Dostałam propozycję od znanego stylisty BJORN, który obecnie przebywa w USA i współpracuje z "Promo Magazine USA". Zdjęcia są naprawdę dobre. W momencie puszczenia ich w sieć ludzie z całego świata pisali i lajkowali. Redakcja "Promo Magazine" jest zachwycona moją osobą i już planujemy kolejną sesję. Można? Można!"- mówiła w rozmowie z Se.pl.

2. W tej sesji także jej twarz wygląda jakoś bardziej... szlachetnie. To zasługa odpowiedniego make upu, czy komuś wreszcie udało się wykorzystać potencjał, jaki ma w sobie Rutowicz? Oceńcie sami. W naszej redakcji stwierdziliśmy, ze Rutowicz w tej sesji wygląda jak... prawdziwa modelka.

3. Po wygraniu czwartej edycji "Big Brothera" w 2007 roku, Rutowicz próbowała swoich sił w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że jej stroje taneczne były dopasowane do osobowości. Rutowicz swego czasu zasłynęła przecież z miłości do różu. Jakże inaczej prezentuje się w wyrafinowanej czarno-białej sesji zdjęciowej. Nawet czarne kozaki, których przecież nie od dziś jest wielbicielką, wyglądają na niej jakoś bardziej z klasą.

4. Kiedyś skórzany total look był dla niej normą. Co innego, gdy ubierze ją stylista. Rutowicz nawet pozować potrafi z gracją.

5. Rutowicz już w styczniu tego roku zaskoczyła na salonach nowym kolorem włosów - platynowym blondem. Jednak ta zmiana była niczym w porównaniu do metamorfozy, którą przeszła teraz. Pod wrażeniem tej sesji jest także Natalia Hołownia z Lula.pl. "Owszem, zawsze była ikoną. Ale kiczu. Te zdjęcia są jednak dowodem na to, że mogłaby kiedyś zostać ikoną... stylu. Wyrafinowany minimalizm, nowoczesny sznyt, spójne stylizacje i, co zaskakuje, niebanalna uroda" - mówiła w Lula.pl.

5v5.

O ile Rutowicz nikt nigdy nie odmawiał zgrabnej figury, o tyle nie każdy był amatorem jej dość wulgarnej urody. W najnowszej stylizacji wygląda trochę jak... Brigitte Bardot, nie sądzicie?

6. A to małe przypomnienie, jak Rutowicz wyglądała kiedyś. W 2009 roku wzięła udział w sesji dla "CKM". Do okładki, jak można było przewidzieć, pozowała odziana w skąpe skórzane wdzianko. W 2013 roku zaś ufarbowała włosy na blond.

7. Jola Rutowicz w czasach swojej największej popularności pojawiała się na różnych imprezach, np. w 2008 roku gościła na charytatywnym meczu bokserów z żużlowcami w Częstochowie.

8.

Po wrażeniem sesji są też fani na Facebooku: "Ma w sobie typową postać MODELKI"", "Profesjonalny makijaż i dobrany extra ciuch może zdziałać cuda dla każdej z nas" - komentują fani na Facebooku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.