Ogromne sztuczne piersi były znakiem firmowym gwiazdki "Big Brothera". Usunęła implanty i... Ale zmiana!

Chantelle Houghton to brytyjska 32-letnia celebrytka znana z "Big Brothera", ogromnych sztucznych piersi, wahań wagi i wyjątkowo krótkotrwałego małżeństwa. Teraz przynajmniej 1 z tych przymiotów jest już nieaktualny - Houghton usunęła właśnie implanty piersi i nie zamierza ukrywać efektu.

1.

Chantelle Houghton chętnie pozowała w bikini na wakacjach na Majorce i pokazywała swój nowy naturalny biust. Oczywiście ku uciesze innych. Portal "Daily Mail" nie krył zachwytu. "Na początku tego roku usunęła implanty piersi i wygląda na to, że jest bardziej niż zadowolona z efektów"- pisze "Daily Mail".

Wcześniej nosiła miseczkę E. Co ciekawe, jeszcze do niedawna nie wiedziała, jaki będzie jej naturalny rozmiar. "Nie jestem pewna, jaki będę mieć rozmiar, bo pozbędę się implantów całkowicie. Więc muszę poczekać i zobaczyć" - mówiła.

2.

Jej duże sztuczne piersi faktycznie nie prezentowały się dobrze - były obwisłe i sprawiały wrażenie "za ciężkich". Jednak jest coś jeszcze. Celebrytka w ciągu roku przeszła ogromną metamorfozę i zrzuciła kilkadziesiąt kg. Tak (po lewej) wyglądała jeszcze rok temu na plaży. Chantelle Houghton od dawna marzyła o pozbyciu się implantów. "Chcę teraz usunąć moje implanty. Nie chcę niczego obcego w moim ciele i czuję się głupio, że w ogóle je sobie zrobiłam"- mówiła przed operacją w "The Sun".

3. Gwiazda sporo schudła od zeszłego roku, co widać zwłaszcza po jej brzuchu. Celebrytka od lat zmaga się w efektem jojo. W 2006 roku wygrała brytyjskiego "Big Brothera" i od tamtego czasu raz tyła raz chudła, a rozmiar jej ubrania wahał się od 38 do 44.

4.

Jej metamorfoza naprawdę robi wrażenie. Celebrytka odpoczywała też na jachcie. To właśnie implanty obwiniała o późniejsze problemy z sylwetką. "Jestem przeciwko operacjom plastycznym. Miałam operację piersi, gdy miałam 22 lata i myślę, że ciało nie formułuje się wtedy prawidłowo" - dodała w "New! Magazine".

5.

Już w maju tego roku mogła się pochwalić nową zgrabniejszą figurą, ciągle jednak miała implanty piersi. Z dużymi czy z małymi piersiami - jak Waszym zdaniem wygląda lepiej?

Z jednego elementu dawnego wizerunku nie potrafi jednak zrezygnować - na plaży miała mocny make up.

6. Tak właśnie prezentuje się Chantelle Houghton i jej nowe naturalne piersi w pełnej okazałości.

Mniejszy biust ma wiele zalet, a jednym z nich jest... oszczędność materiału. "Skąpe bikini było wszystkim, czego potrzebowała, by zakryć swoje znacznie mniejsze piersi" - komentuje "Daily Mail".

7.

Tu nie znajdziecie nawet fałdki tłuszczu. Według portalu dzięki redukcji biustu wizualnie zmieniła się cała jej sylwetka. "Jej długie nogi wyglądały na jeszcze dłuższe" - pisze "Daily Mail".

Więcej o: