W szkole nazywali ją "żyrafą". Teraz jest aniołkiem Victoria's Secret, wygląda tak i... trenuje z polską szafiarką

Sześciopak na brzuchu, fantastyczne nogi i wspaniała pupa. Izabel Goulart to brazylijska top modelka - ma 30 lat i jest zaręczona z Marcelo Costą, brazylijskim piłkarzem. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,6 miliona fanów, a kiedy zobaczycie jej zdjęcia, ta liczba przestanie Was dziwić.

W szkole z uwagi na wzrost i szczupłe ciało przezywano ją "żyrafą", ale po latach to właśnie figura Izabel stała się jej największym atutem. Na zdjęciach z Instagramu, głównie w bikini, widzimy że modelka ma wyćwiczone ciało, rozwinięte mięśnie brzucha i kształtną pupę. Szczególnie dużo jest selfie, na których Goulart prezentuje swoje biodra ledwie okryte skrawkiem dolnej części bikini. Przy okazji możemy podziwiać dłuuuugie nogi Goulart.

<< SEKSOWNA IZABEL GOULART >>

Wspólnym treningiem z brazylijską top modelką pochwaliła się właśnie polska szafiarka, Maffashion.

Zaczynamy ćwiczenia z Izą - napisała na swoim Instagramie i pokazała jedno z jej zdjęć z siłowni.

Rzeczywiście, oprócz zdjęć w bikini, Izabel Goulart pokazuje na Instagramie mnóstwo ujęć, na których widzimy ją w trakcie ćwiczeń. Domyślamy się, że utrzymanie takiej kondycji wymaga od niej dość dużej dyscypliny, a jednak modelka w jednym z wywiadów przyznała, że silna wola nie jest jej najmocniejszą stroną - uwielbia wylegiwać się w łóżku.

Kocham długo spać, niestety, rzadko mam szansę - powiedziała .

W tym samym wywiadzie zdradziła jeden ze swoich urodowych sekretów. Jak dba o skórę?

Nigdy nie śpię w makijażu. Zawsze go zmywam czymś delikatnym. Oprócz tego, raz na trzy, cztery dni robię głęboko odżywcze maseczki na twarz i włosy.

alex

Więcej o: