Nikt nie widział jej od lat, podobno mieszka niedaleko Hagi. Holendrzy chcą manifestować pod domem córki Putina

Zdjęcie córki rosyjskiego przywódcy wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Holenderski dziennik "De Telegraaf" poinformował, że Ukraińcy mieszkający w Holandii chcą demonstrować przed domem córki rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, Marii. Zapowiedź manifestacji ma związek z zestrzeleniem nad wschodnią Ukrainą samolotu, w którym znajdowało się 191 Holendrów.

Podobno odkąd skończyła 18 lat, nikomu nie udało się zrobić jej oficjalnego zdjęcia. Wbrew temu, co twierdzi jej ojciec, mieszka nie w Moskwie, ale w Holandii. Podobno w 2012 roku urodziła syna. Podobno... Biografia Marii Putin, córki prezydenta Rosji Władimira Putina i Ludmiły Putin wydaje się być równie pilnie strzeżona, co tajemnice Kremla.

Niewiele wiadomo o Marii Putin, przed której mieszkaniem Holendrzy chcą protestować przeciwko polityce jej ojca. Rzekomo wraz ze swoim holenderskim chłopakiem mieszka w Voorschoten, niedaleko Hagi. "De Telegraaf" zamieścił na Twitterze zdjęcia luksusowego apartamentowca, w którym para mieszka, ale nawet co do tego nie ma stuprocentowej pewności. W poniedziałek użytkownik Ser 3-M opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym podobno jest Maria Putin. Jak dotąd nie ma jednak potwierdzenia, że piękna blondynka na zdjęciu to rzeczywiście córka Władimira Putina.

Maria PutinMaria Putin Screen z Facebook.com/Ser 3-M Screen z Facebook.com/Ser 3-M

Fakty o Marii Putin są niezwykle skąpe. Urodziła się 28 kwietnia 1985 roku, ma o rok młodszą siostrę Jekaterinę. Obie uczyły się najpierw w Petersburgu, a potem w Moskwie w jednej z niemieckich szkół. W latach 1986-1990 mieszkała wraz z rodzicami w NRD. Potem wróciła do kraju, by ostatecznie opuścić go w 2000 roku. Od 2013 roku mieszka w Holandii wraz z partnerem, 33-letnim Yorritom Faassenomiga.

Jeżeli Holendrzy dysponują dobrymi informacjami i Maria Putin faktycznie mieszka w miejscu wskazanym przez "De Telegraaf", to niewykluczone, że wkrótce będziemy dysponowali większą ilością jej zdjęć.

Demonstracja TwitterDemonstracja Twitter Screen z Twitter.com/telegraaf Screen z Twitter.com/telegraaf

al

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.