Griffith ze znanym aktorem. Randka? "Byli pogrążeni w intymnej rozmowie, czule się przytulili"

Jak się bawili?

Wygląda na to, że Melanie Griffith nie rozpacza po rozstaniu z Antonio Banderasem. Aktorka wybrała się na kolację z przystojnym Mattem Dillonem.

Paparazzi w piątek przyłapali 56-letnią  Melanie Griffith i 50-letniego Mata Dillona na kolacji w romantycznej restauracji Pierluigi w Rzymie. Najpierw do lokalu przybyła Griffith, chwilę później dołączył do niej Dillon.

Nie wiadomo, czy kolacja miała romantyczny charakter, czy tych dwoje udało się na nią oddzielnie, ale wyglądało na to, że przebywanie w swoim towarzystwie sprawia im przyjemność. Griffith uśmiechała się do gwiazdora - relacjonuje "Daily news".

"Daly Mail" zdziwił się, że aktorka paliła papierosa wewnątrz lokalu.

Tych dwoje było pogrążonych w intymnej rozmowie w Pierluigi, która wyglądała na ekskluzywną restaurację. W pewnym momencie gwiazda "Pracującej dziewczyny" zapaliła papierosa wewnątrz lokalu - napisał "Daily Mail".

Bulls

Z restauracji wyszli jednak oddzielnie.

Wygląda na to, że Griffith i Dillon są ze sobą blisko, bo czule przytulili się na pożegnanie. Melanie wsiadła do czarnego sedana, prawdopodobnie z szoferem. Tymczasem Matt odjechał białym suvem - donosi "Daily Mail".

Oboje aktorzy byli gośćmi na Taormina Film Festival, który odbywał się na Sycylii w zeszłym tygodniu.

<< ZOBACZ, JAK AKTORZY RELAKSOWALI SIĘ W RZYMIE >>

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że minęło zaledwie 15 od dni, od kiedy Griffith i Antonio Banderas wnieśli pozew o rozwód. Para była małżeństwem przez 18 lat i mają 17-letnią córkę, Stellę. Teraz aktorka robi wszystko, by dosłownie wymazać Banderasa z pamięci. Ostatnio, na festiwalu filmowym, którego była gościem, pojawiła się w sukience odsłaniającej ramiona, a na jej tatuażu na próżno było szukać imienia dawnego ukochanego. Aktorka nie zdecydowała się jednak na usunięcie tatuażu, jego fragment przykryła tylko mocno kryjącym podkładem .

<< ZOBACZ ZDJĘCIA GRIFFITH Z "USUNIĘTYM" TATUAŻEM >>

Przystojny Dillon zaś jest znanym w Hollywood łamaczem serc: spotykał się z Cameron Diaz, łączono go też z Ellen Barkin, Brooke Shields i Heather Graham.

Vic

Więcej o: