Bliscy Whitney Houston KŁÓCĄ SIĘ o córkę gwiazdy!

Od śmierci gwiazdy minęło dopiero kilka dni, a jej rodzina już nie może dojść do porozumienia.

Były mąż Whitney Houston , Bobby Brown, nie cieszy się sympatią wśród członków jej rodziny. Trudno im się dziwić - to właśnie po związaniu się z wokalistą r'n'b Whitney zaczęła sięgać po narkotyki. Według najnowszych informacji spór między bliskimi zmarłej jest na tyle poważny, że rodzina Houston stara się odseparować od ojca Bobbi Kristinę, córkę gwiazdorskiej pary!

AP/Dan Steinberg

Jak podają amerykańskie media , Brown jest wściekły na Cissy Houston. Muzyk obarcza byłą teściową winą za to, że przez kilka dni od śmierci Whitney nie mógł zobaczyć się z córką. Cissy wraz z resztą krewnych i przyjaciół nieżyjącej gwiazdy stara się zapewnić Bobbi Kristinie najlepszą opiekę. Nastolatka już dwa razy trafiła do szpitala, szukając ukojenia bólu po stracie matki w alkoholu i środkach odurzających.

Brown przyleciał do Los Angeles w niedzielę wieczorem. Tylko po to, aby być przy córce. Jest bardzo zdenerwowany z powodu zachowania bliskich eks-żony. Zobaczył swoje dziecko dopiero wczoraj- opowiada osoba z otoczenia Bobby'ego.
 

Czy bliskim zmarłej Whitney uda się zapomnieć o wzajemnej niechęci przynajmniej na czas pogrzebu? I czy przekonuje Was Brown, który chce pomóc Bobbi Kristinie?

Olinek

Zobacz także:

Pogrzeb Whitney Houston TYLKO dla rodziny! Fani sami opłakują śmierć gwiazdy

Najnowsze doniesienia ws. śmierci Whitney Houston: Przesłuchiwani lekarze!

Whitney Houston przed śmiercią zagrała w filmie! Premiera w sierpniu

Więcej o: