Justin Bieber podziwia Charliego Sheena?

Justin Bieber zapytany przez magazyn People o to, kto według niego jest obecnie najbardziej wypływową osobą, odpowiedział, że Charlie Sheen. Biorąc pod uwagę ostatnie wybryki aktora, ciężko zrozumieć jego wybór...

Dla tych, którzy nie kojarzą postaci Charliego Shenna - krótkie wyjaśnienie. To znany amerykański aktor filmowy i serialowy, który w ostatnich miesiącach zasłyną ze swojego skandalicznego zachowania. Za liczne imprezy, picie alkoholu i zażywanie narkotyków oraz niedyspozycje przez to powodowaną na planie, został wyrzucony z komediowego sitcomu "Dwóch i pół". Z całej tej sytuacji zrobiło się ogromne zamieszanie, szeroko komentowane w mediach.

Znając historię Shenna doprawdy trudno jest zrozumieć wypowiedź Justina. Chłopak stwierdził, że na tytuł najbardziej wpływowej osoby zasłużył właśnie on a dla poparcia swojego zdania stwierdził:

W ciągu jednego dnia przybyło mu milion użytkowników śledzących jego wpisy na Twitterze, a to się chyba wcześniej nie zdarzyło. Na dodatek ma w sobie ducha walki, zawsze wygrywa.

Ciekawe uzasadnienie. Kotek jednego jest pewien, Justin w tym wypadku dwa raz powinien przemyśleć swoje zdanie, zanim cokolwiek powiedział...

Co o tym sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.