Britney Spears straciła choreografa?

Britney Spears z impetem wróciła do show-biznesu. Piosenka "Till' The World Ends" podbija listy przebojów i stacje radiowe. Pomimo tego, że koncerty pozostawiają wiele do życzenia - wokalistka wypadła z formy - piosenkarka dobrze radzi sobie w przemyśle muzycznym. Jest jednak pewien zgrzyt...

Kotek pisał wcześniej o tym, że w Internecie zawrzało, gdy okazało się, że w teledysku do najnowszego singla Britney musiała zastępować ją dublerka. Jest to o tyle śmieszniejsze, że powstały dwie wersje klipu, z czego jedna jest nazwana "taneczną". Taneczna wersja teledysku Britney bez Britney? To trochę dziwna sprawa. Nic więc zaskakującego w tym, że choreograf wokalistki poczuł się dotknięty tą sytuacją.

Zrezygnował ze współpracy z Britney.

Ogłosił wraz ze swym partnerem, producentem Chanem Andre, casting na nowe gwiazdy. Chcą wyłonić z nich jedną gwiazdę popu, jednego gwiazdora popu, jeden kobiecy zespół popowy, jedną piosenkarkę, jednego piosenkarza i jednego lidera grupy. Są szanse, że powstanie program telewizyjny z ich udziałem! Obiecują, że stworzą im karierę na miarę największych gwiazd. Zobaczcie, jak do tego zachęcają:

embed

Co o tym sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.