Wojewódzki śmieje się z Muchy

.

Anna Mucha wywołuje skrajne emocje. Jedni ją kochają inni wręcz nienawidzą. Jedno jest pewne - to jedna z najbardziej kłótliwych gwiazd w Polsce. Z Muchą szarpała się medialnie Kinga Rusin a ostatnio Joanna Krupa. Teraz kamieniem w najpiękniejszego owada w Polsce rzuca Kuba Wojewódzki :

Jest kolejna afera. Joanna Krupa stwierdziła, że Anna Mucha jest ''okrutnym człowiekiem", gdyż nosi futra, które wcześniej nosiły inne żywe stworzenia. Joanna zbojkotowała Annę w futrze i wyszła z premiery filmu ''Och Karol 2" jeszcze przed projekcją. Szczęściara - czytamy w ''Polityce''.

Byli razem, kochali się a teraz nawet nie darzą siebie szacunkiem. No, chyba że Wojewódzki inaczej postrzega szacunek do byłej kobiety. Pozdrawiamy Olgę Bołądź.

Plotka głosi, że Kuba Wojewódzki i Olga Bołądź mają się ku sobie. W swoim najnowszym felietonie Kuba napisał o Bołądź: 'Znana z tego, że znakomicie potrafi dobierać sobie męskie towarzystwo'. Pewnie ma na myśli siebie. Wojewódzki w piątek wpadł do Teatru Polonia na premierę przedstawienia 'Dobry wieczór państwu' z udziałem Olgi. Plotka głosi, że Kuba Wojewódzki i Olga Bołądź mają się ku sobie. W swoim najnowszym felietonie Kuba napisał o Bołądź: "Znana z tego, że znakomicie potrafi dobierać sobie męskie towarzystwo". Pewnie ma na myśli siebie. Wojewódzki w piątek wpadł do Teatru Polonia na premierę przedstawienia "Dobry wieczór państwu" z udziałem Olgi.  forum

Mrock

Zobacz także:

On powalił jury "X Factor" na kolana!

Socha o Wojewódzkim: KOCHAM GO JAK BRATA

Gwiazdy "X-Factor" na castingu w Warszawie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.