You Can Dance VI na horyzoncie

Ruszają castingi do kolejnej edycji programu You Can Dance

"You Can Dance - Po prostu tańcz!" to program, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znane na całym świecie taneczne show, w Polsce obecne 3.5 roku, otworzyło drogę do kariery niejednemu tancerzowi. Ten wyjątkowo energetyczny program, w każdej edycji, dostarcza zarówno uczestnikom jak i widzom wielu emocji oraz adrenaliny. To swoisty egzamin z wszechstronności w tańcu! Półroczna przerwa z pewnością jeszcze bardziej pobudzi apetyt wszystkich wielbicieli tego programu.

Kiedy zaczynają się castingi?

Już 12 grudnia w Gdańsku startują przesłuchania do szóstej edycji tego programu! Szansę ma każdy, kto ma poczucie rytmu oraz osobowość sceniczną. Wszyscy, którzy chcą walczyć o miano zwycięzcy VI edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" muszą stawić się w jednym ze wskazanych miast: Gdańsk (12 grudnia, Teatr Wybrzeże), Lublin (14 grudnia, Teatr Muzyczny), Kraków (4 stycznia, Opera Krakowska), Wrocław (11 stycznia, Teatr Polski) oraz Warszawa (14 stycznia, Teatr Studio).

Zatańczę przed jury... i co dalej?

Uczestnicy castingu w pierwszej kolejności tańczą do muzyki przygotowanej przez organizatora. Jeśli się sprawdzą, otrzymują szansę występu przed jury i na głównej scenie prezentują solowy układ choreograficzny do wybranego przez siebie utworu. Casting może potrwać nawet do północy, ale tylko najwytrwalsi dostaną szansę walki o stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu i 100 tysięcy złotych!

Gdzie odbędą się warsztaty?

Podczas castingów jurorzy wybiorą 36 kandydatów, którzy zrobią na nich największe wrażenie. Grupa szczęśliwców pojedzie na warsztaty choreograficzne, które w tej edycji odbędą się w Casablance. Czeka ich tam 7 dni ciężkiej pracy z najbardziej cenionymi polskimi i światowymi choreografami. Trudne układy choreograficzne, wyczerpujące zajęcia, chwile radości i zwątpienia oraz niesamowite emocje. Uczestnicy muszą dać z siebie wszystko i pokazać na co ich stać, gdyż w trakcie treningów surowi instruktorzy zweryfikują ich umiejętności. Dwadzieścia dwie osoby zostaną odesłane do domu, a szczęśliwa czternastka wystąpi w programach na żywo.

mat.prasowe

Wybierzecie się na casting? Będziecie oglądać kolejną edycję? A może program już się Wam znudził?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.