Top Model. Zostań modelką - wielki finał już dziś

Ania Piszczałka, Olga Kuligowska czy Paulina Papierska - która dziewczyna zwycięży w pierwszej edycji programu Top Model. Zostań modelką?

Strach, łzy smutku i radości. Wielkie wyzwania i niesamowite metamorfozy. Przez dwanaście tygodni widzowie oglądali zmagania trzynastu dziewczyn, które zawzięcie rywalizowały o przepustkę do świata mody. Ostateczne o tytuł Top Model pierwszej edycji programu powalczą: Anna Piszczałka, Olga Kuligowska oraz Paulina Papierska.

Co tydzień uczestniczki programu "Top Model. Zostań Modelką" poddawane były przeróżnym testom z wielu dziedzin życia. Wcielały się w dziennikarki, pozowały nago z budzącymi u wielu ludzi strach płazami i gadami, wykazać musiały się zdolnościami aktorskimi, spontanicznością oraz umiejętnością improwizacji. Poddane zostały także wojskowemu drylowi na poligonie. Uczyły się jak zapanować nad własnym ciałem, duszą i niejednokrotnie skołatanymi nerwami. Jednym słowem: musiały wykazać, że umieją poradzić sobie w każdych warunkach!

Ich poczynania oceniało jury, które w każdym odcinku eliminowało najsłabszą z nich. Ostatecznie w finale, spośród 13 uczestniczek, widzowie będą mogli podziwiać: Annę Piszczałkę, Olgę Kuligowską i Paulinę Papierską. To one powalczą o sympatię widzów, którzy w głosowaniu smsowym zdecydują która zwycięży. A jest o co walczyć! Na zwyciężczynię czeka kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek Next oraz sesja okładkowa w magazynie Glamour.

Galę finałową "Top Model. Zostań Modelką" poprowadzi Joanna Krupa, wraz z Bartoszem Węglarczykiem, jednym z gospodarzy programu "Dzień dobry TVN". Gorącą atmosferę zza kulis relacjonować będą Magdalena Mielcarz i Michał Piróg. Na gali obecni będą również jurorzy programu: projektant Dawid Woliński, fotograf Marcin Tyszka oraz dziennikarka telewizyjna i radiowa, Karolina Korwin Piotrowska. Nie zabraknie również światowej sławy polskiej modelki, Anji Rubik.

Podczas dwugodzinnego show na żywo odbędą się trzy pokazy mody, podczas których zaprezentują się wszystkie uczestniczki programu. Wystąpią w kreacjach takich projektantów jak m.in.: Dawid Tomaszewski, Fendi oraz Paprocki & Brzozowski. W jednym z pokazów widzowie będą mogli podziwiać samą Anję Rubik. To wszystko na antenie TVN, już w najbliższą środę, 1 grudnia o godzinie 21.30.

Komu kibicujecie?

Kto powinien wygrać program
Więcej o: