Top Model. Zostań modelką - co zobaczymy w dzisiejszym odcinku?

Pobudka o 6 rano i kolejne zadania - capoiera, labirynt z laserów...Przed dziewczynami z programu Top Model. Zostań modelką kilka ciężkich chwil

W najbliższym odcinku dziewczyny będą musiały nauczyć się jak nabrać świadomości własnego ciała. Pomoże im w tym trening capoiery o wschodzie słońca, na plaży - sztuki walki połączonej z tańcem. Po zajęciach na plaży, przyszłe modelki udadzą się do podziemi, gdzie będzie na nich czekał specjalnie przygotowany labirynt laserów niczym z filmu "Osaczeni". Każda z dziewczyn musiała przejść przez niego nie dotykając żadnego z promieni, a jednocześnie w kilku miejscach zapozować wytrzymując w pozie przynajmniej trzy sekundy. Czy pretendentki do tytułu Top Model dały z siebie wszystko?

Capoiera i labirynt laserów to było tylko preludium przed kolejnym zadaniem - sesją zdjęciową nago. Każda dziewczyna z ubranego manekina mogła wybrać tylko jedną rzecz z jaką będzie pozować: buty, okulary, kamizelka, chustka. Zdecydowanie nie jest to sesja o której marzyły. A czy dały sobie radę? Dla której ta sesja okazała się ostatnią? Tego widzowie dowiedzą się w środę, 13 października o godzinie 21.30 w telewizji TVN.

mat.prasowe

Oglądacie program " Top Model. Zostań modelką "? Której dziewczynie kibicujecie?

Więcej o: