Książki Czarodzieje z Waverly Place - rozwiązanie konkursu

Sprawdź, do kogo powędrują książki stworzone na podstawie serialu Czarodzieje z Waverly Place!

Książki z serii "Disney Czarodzieje z Waverly Place" autorstwa Sarah Nathan zadebiutują w księgarniach na terenie całego kraju już 20 września. Z tej okazji, w kotkowym konkursie mogliście wygrać dwa pierwsze tomy.

"Magiczne wpadki"

Alex, Justin i Max Russo mają wspólną tajemnicę. Te z pozoru zwykłe nowojorskie dzieciaki szkolą się na czarodziejów! Kiedy Alex dowiaduje się, że ojciec uczył jej starszego brata Justina latania na rodzinnym magicznym dywanie, również chce brać lekcje pilotażu. Jednak tacie nie jest łatwo pracować z ukochaną córeczką, więc Justin w sekrecie wprowadza siostrę w tajniki latania. Co będzie, jak ojciec się dowie? Czy za karę uziemi Alex?

"Magiczna intryga"

Co może być gorszego niż oblanie testu z hiszpańskiego? W przypadku Alex Russo tylko jedno ? że rodzice się o tym dowiedzą! Teraz, dopóki nie zda poprawki, będzie miała szlaban i nie pójdzie na randkę z przystojniakiem Rileyem. Ale, od czego są Kieszonkowe Elfy ? magiczne stworzenia, które wiedzą wszystko na każdy temat? Elf jest lepszy niż ściąga! Alex zatrudnia elfa, popisowo poprawia test i pędzi na randkę z Rileyem. Nie wie tylko, że jej bracia Justin i Max przy pomocy tego samego Kieszonkowego Elfa chcą dać jej nauczkę. Randka Alex będzie niezapomniana?

OTO ZWYCIĘZCY:

Kamil Banasiuk

Paulina Szczendzina

Anna Kazimierczak

Ewa Szymczyk

Agata Kowalewska

Gratulacje!

Więcej informacji o książkach znajdziecie pod tym linkiem .

Więcej o: