Fajna gra na horyzoncie - Create

Wyobraźnia to klucz. Użyj go!

W listopadzie 2010 roku na rynek trafi nowa gra od Electronic Arts - Create - w której główną rolę odegra wyobraźnia grającego. Gra Create, która będzie dostępna na komputery osobiste oraz konsole PlayStation3, Xbox 360 i Wii, będzie wymagała od gracza rozwiązania wielu zagadek, inwencji, wyobraźni i szybkiej reakcji. W wersji na konsolę PlayStation 3 produkt będzie kompatybilny z PlayStation Move.

Create stymuluje wyobraźnię i wprowadza kompletnie nowe, jednocześnie zabawne, ale i wymagające, sposoby na wspólną zabawę dla całej rodziny. Wymyśliliśmy grę, gdzie będzie można tworzyć, eksplorować i rozwiązywać zagadki, w których nie ma złych odpowiedzi - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. - mówi Harvey Elliott, przedstawiciel studia EA Bright Light, tworzącego grę

Im więcej osób włączy się do gry, zmierzy się z zagadkami i zbuduje swój świat, tym więcej nagród zostaje odblokowanych. Dzięki prostym w użyciu narzędziom gracze stworzą własne, tętniące życiem otoczenie. W wypadku wersji na PlayStation 3, Xboksa 360, PC i MAC-a, społeczność będzie mogła się dzielić twórczością z innymi. Gracze będą mogli do woli pobierać, modyfikować i przygotowywać wyzwania dla swoich znajomych. Więcej informacji o grach Electronic Arts dostępnych jest na stronie www.ea.pl .

Najważniejsze cechy:

~ Tysiące narzędzi . Korzystaj z ponad 1000 pędzli, tekstur, przedmiotów, animowanych obiektów i wielu innych narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć unikalną scenę. Dynamiczne elementy tchną w nią życie! Mieszaj i dopasowuj różne tematy i style artystyczne, by Twoje otoczenie było wyjątkowe.

~ Wyobraźnia to klucz . Użyj go w grze, którą napędza Twoja wyobraźnia, w której otrzymujesz nagrody za kreatywność, odblokowujesz nowe narzędzia, obiekty, zabawne wyzwania i wiele innych zaskakujących elementów gry.

~ Eksperymentuj z zabawnymi wyzwaniami . Ponad 100 wyzwań, które pobudzą Twoja wyobraźnię. Każda z zaprojektowanych scen wymaga kreatywności, by rozwiązać zagadkę i odblokować ukryte obszary gry. Eksperymentuj z obiektami i efektami, aby stworzyć proste, ambitne lub zwariowane rozwiązania.

~ Zabawa dla całej rodziny ! Create to gra oferująca wyjątkowe doświadczenie - zabawna, rozbudowana, z nieskończonymi możliwościami kreacyjnymi, ale i przystępna dla każdego, kto ma ochotę się twórczo zabawić.

~ Inspiruj innych i daj się zainspirować . Podłącz do Internetu swoją konsolę PS3, XBOX360, komputer PC lub Mac i dziel się swoimi dziełami, przeglądaj te stworzone przez innych graczy i mieszaj je do woli.

~ Gra dostępna na Wii, XBOX 360, PS3*, PC/Mac

* Kompatybilna z PlayStation Move

mat.prasowe

Co sądzicie o grze?

***DOŁĄCZ DO KOTKOWEJ ZAŁOGI W SERWISIE FACEBOOK***

Więcej o: